Janské Lázně

Janské Lázně

Janské Lázně leží na úpatí Černé hory v nadmořské výšce přes 600 metrů na české straně Krkonoš. Své jméno nesou po termálním pramenu, který byl dle záznamů objeven již roku 1006. Lázně patří k nejstarším v Čechách a byly založeny Janem Adolfem Schwarzenbergem v 17. století. Nejstarší lékařská zpráva existuje právě z této doby. V roce 1675 došlo k výstavbě prvních lázeňských budov. 

Délka pobytu
Cena pobytu
Strava
Obsah pobytu
Ostatní služby
Typ pobytu
Hodnocení pobytu
 • Víkendový relaxační pobyt

  3 noci Hodnocení:  82% Hotel Réva
  Způsob obnovení duševních a fyzických sil..jednou z cest, kterou se můžete vydat, je právě tento pobyt a vydat se do Janských Lázní! Klidná příroda a okolí Vám pomohou načerpat chybějící energii.
  od 2 990 Kč
 • Program proti bolesti zad

  7 nocí Hodnocení:  82% Hotel Réva
  SM-Systém MUDr. Smíška se opírá o 25 let klinických zkušeností. S touto metodou má léčba opravdu význam u lidí s bolestmi páteře v bederní, hrudní i krční oblasti a u akutních výhřezů plotének a ...
  od 8 400 Kč
 • Všední dny

  4 noci Hodnocení:  82% Hotel Réva
  Pobyt v Jánských Lázních v Krkonoších s polopenzí, procedurami a vstupem do lázeňského AQUACENTRA. Nástupní den na pobyt je stanoven na neděli.
  od 4 505 Kč
 • Lázeňský pobyt nejen pro seniory

  4 noci Hodnocení:  82% Hotel Réva
  Lehké léčebné a relaxační procedury s pohybovou terapií, lázeňská atmosféra a nejen to Vám dodá energii, která Vám delší dobu schází. Ulevte svému tělu a naučte se i v pokročilém věku odpočívat!
  od 3 950 Kč
 • Silvestrovský pobyt v Janských Lázních

  6 nocí Hodnocení:  87% Lázeňský hotel Terra ***
  Prožijte poslední dny letošního roku v Janských Lázních! Ideální místo pro Váš ničím nerušený odpočinek, relaxaci, pobyt ve wellness i nedaleké lyžování. Součástí pobytu silvestrovská oslava v ...
  od 7 340 Kč
 • Lázeňská pohoda

  7 nocí Hodnocení:  82% Hotel Réva
  Týden v krásném prostředí Krkonošského národního parku je vhodný pro obnovení fyzických a psychických sil po náročných dnech. Vybrané lázeňské procedury Vám pomohou dostat se do kondice.
  od 6 960 Kč
 • Relax pro ženy

  7 nocí Hodnocení:  82% Hotel Réva
  Nechte se rozmazlovat lázeňskými procedurami a lázeňským prostředím a hoďte starosti za hlavu! Pobyt vhodný i jako dárek pro Vaši manželku, přítelkyni, kamarádku či maminku.
  od 7 200 Kč
 • Vánoční pobyt

  4 noci Hodnocení:  87% Lázeňský hotel Terra ***
  Neváhejte a dopřejte si tak trochu jiné Vánoce! Žádný shon ani žádné starosti, v hotelu Terra na Vás čeká pouze relax a ta pravá vánoční atmosféra. Pod naším stromkem na Vás bude čekat i malý ...
  od 5 650 Kč
 • Léčebný lázeňský pobyt

  7 nocí Hodnocení:  82% Hotel Réva
  Pobyt vhodný jako komplexní lázeňská péče, doporučená délka pobytu alespoň 3 týdny, pro zvýšení léčebného efektu. Je možné zakoupit pouze jako týdenní pobyt. Určeno klientům s poruchami pohybového ...
  od 8 650 Kč
 • Manažerský pobyt

  7 nocí Hodnocení:  87% Lázeňský hotel Terra ***
  Speciální program sestavený pro muže k odbourání stresu a navození celkové relaxace po náročném vypětí. Uprostřed čisté krkonošské přírody to půjde samo.
  od 8 950 Kč
1 – 10  z  11 pobytů

Janské Lázně - Informace

Janské Lázně se staly známé v 1. pol. 20. stol. díky úspěšné léčbě následků obrn, především u dětí a staly se tak první léčebnou tohoto druhu v Evropě. Tradice lázní je založena na kvalitě a řadě zkušeností v tomto oboru. Janské Lázně nabízí relaxační programy i léčebné pobyty pro všechny věkové kategorie. 

Přírodní léčivé zdroje jsou termální minerální voda a lokální klima. Teplota vody vlastního pramene je 29 °C a vyvěrá na úpatí Černé hory v Krkonoších. Voda je využívána pro vanové koupele a bazénech lázní. Místní přírodní klima je vhodné k léčbě chronických chorob, alergií a respiračních onemocnění. Pro dokonalou péči byl vybudován rehabilitační bazén Aquacentra s vodní plochou 230 m2 a širokými možnostmi rehabilitace a odpočinku. Volný čas si mohou klienti zpestřit výlety do okolí, klidnými procházkami a kulturními aktivitami.