Karpacz - Lázeňské hotely

Karpacz - Lázeňské hotely

Město Karpacz je typické horské městečko připomínající alpské podhůří, no ve skutečnosti se nachází přímo na úpatí polské strany Sněžky v Lomnickém údolí v nadmořské výšce 480 až 885 metrů. V dávnější minulosti si obyvatelé města zajišťovali obživu převážně prací v dolech. Hlavní příjem obyvatel tvoří v současnosti turistika a poskytování služeb s ní spojeny. S bližší historii Krkonoša zdejšího regionu se můžete seznámit v Muzeu sportu a turizmu provozovaném již od roku 1974.

Penzion Karkonoski ***

Karpacz nehodnocen
V srdci Krkonoš, v nadmořské výšce 810 m nad mořem na Vás čeká pohodlné a komfortní ubytovaní v penzionu*** Krakonoš. Účinek horského klimatu (od 800 m.n.m.) pocítíte během prvních pár dni pobytu v našem penzionu.
cena na vyžádání

Hotel Nowa Ski ***

Karpacz nehodnocen
Zveme vás k návštěvě do hotelu Nowa Ski ***. Tento komfortně zařízený hotel se nachází na úpatí hory Księża. Okolní ticho a klid Vám zajistí zdravý spánek. Profesionální personál je zárukou toho, že se k nám budete rádi vracet. Hotel Nowa Ski nabízí ubytování v maximálně pohodlných 34 pokojích (1,2,3 a 4 lůžkové), dekorovaných v příjemných pastelových...
cena na vyžádání

Vivaldi Hotel ***

Karpacz nehodnocen
Vivaldi hotel se nachází v Karpaczu, v Bílém Jaře, pouhých 500 metrů od lyžařského vleku na Kopu a nedaleko skokanského můstku. Nabízíme útulné, pohodlné a prostorné pokoje a apartmá. Všechny pokoje jsou s koupelnou, telefonem, TV se satelitním příjmem, minibarem a přistupem k internetu.
cena na vyžádání

Residence Apollo

Karpacz nehodnocen
Apollo Residence se nachází mezi malebnými sto let starými smrky a modříny v klidném a tichém prostředí, 10 minut od centra. V blízkosti našeho sídla se prolínají stezky vedoucí do nejkrásnějších míst v Krkonoších. Turisti můžou jit na procházku na Sněžku, Samotnię nebo Słoneczniki. Od nejbližších lyžařských vleků nás odděluje pouze 350 metrů (Krkonoše,...
cena na vyžádání
– nalezeny 4 hotely –