Kraków

Kraków

Turisticky atraktivní město Krakow bylo založeno v 7. století. Dnes je druhým největším městem v Polsku z hlediska počtu obyvatel a rozlohy. Je jedním z nejdůležitějších kulturních center v Polsku. Mnoho lidí dokonce považuje Krakov za kulturní kapitál země. V roce 2000 byl Evropskou unií Krakov jmenován evropským kapitálem kultury. Město nabízí mnoho atraktivních turistických cílů. V roce 1978 UNESCO zapsalo historické centrum Krakova do seznamu světového kulturního dědictví.

Délka pobytu
Cena pobytu
Strava
Ostatní služby
Hodnocení pobytu
 • Wellness pobyt na 2 noci

  2 noci nehodnocen Szary Residence
  I krátký relax potěší každého a pomůže doplnit potřebné síly do osobního či pracovního života. Oddejte se 3 dny odpočinku na čerstvém vzduchu a bez starostí.
  cena na vyžádání
 • Wellness pobyt na 7 nocí

  7 nocí nehodnocen Szary Residence
  Máte rádi saunu, vycházky přírodou a odpočinek na čerstvém vzduchu? Pokud ano, tak neváhejte a navštivte komfortní hotel Szary Residence u našich sousedů, kde se Vám toto všechno splní.
  cena na vyžádání
 • Wellness pobyt na 3 noci

  3 noci nehodnocen Szary Residence
  V hotelu Szary Residence si užijete neomezený vstup do posilovny, procházky lesem, vychutnáte si nádherný výhled a zapomenete na veškeré starosti denního života. Budete jedním slovem okouzleni.
  cena na vyžádání
 • Wellness pobyt na 6 nocí

  6 nocí nehodnocen Szary Residence
  Zapomeňte na starosti a vydejte se na čerstvý vzduch načerpat energii! Čeká na Vás příjemná atmosféra, krásné nové prostředí a neomezené využití posilovny, či sauny.
  cena na vyžádání
– nalezeny 4 pobyty –

Lázně a wellness