Klasická masáž částečná

Probíhá v poloze vleže na holou pokožku. Zvolená část těla, kterou si předem určíte, je masírována jemnými dlouhými hmaty po přesně určitých bodech za doprovodu relaxační hudby. Velice často se můžeme setkat také s použitím nejrůznějších aromatických olejů. Dochází ke zvýšenému prokrvení tkání, podpoře trávení a stimulaci látkové výměny.

Pobyty obsahující klasickou částečnou masáž

Vybrali jsme pro Vás ty nejlepší pobyty z naší nabídky, ve kterých najdete klasickou částečnou masáž. Další procedury a celý obsah pobytového balíčku si můžete zobrazit po kliknutí na tlačítko „Detail nabídky”.

Na skok do lázní Minikúra 2017

Spa & Wellness Hotel Harmonie
Mariánské Lázně

Poznejte jak fungují lázně. I po krátkém čase se budete cítit odpočatě a plni energie do dalších dnů. Nechte se hýčkat profesionály ve wellness hotelu Harmonie.

5 dní, snídaně

Detail pobytu - Na skok do lázní Minikúra 2017

Kořenové a vertebrogenní syndromy, stavy po poraněních a operacích centrálního a periferního nervstva

Lázeňský pavilon Veselý ***
Lázně Bohdaneč

Tento program jsme sestavili pro pacienty s přetrvávajícími bolestmi zad a periferního nervstva. Intenzivní léčebný program má za následek zmírnit bolesti intenzivní rehabilitací za použití měkkých a mobilizačních technik a s podporou zdejších přírodních léčivých zdrojů. zároveň vás naučíme správnou koordinaci pohybů při běžných denních činnostech - takovou "školu zad".

10 dní, plná penze

Detail pobytu - Kořenové a vertebrogenní syndromy, stavy po poraněních a operacích centrálního a periferního nervstva

Siesta

Lázně Aurora***
Třeboň

Cítíte se unavení? Padá na Vás stres všedních dní? Pak je právě pro Vás vhodný tento pobyt. Udělejte si siestu v Lázních Aurora v Třeboni!

7 dní, polopenze

Detail pobytu - Siesta