Klasická masáž celková

Probíhá v poloze vleže na holou pokožku. Celé tělo je masírováno jemnými dlouhými hmaty po přesně určitých bodech za doprovodu relaxační hudby. Velice často se můžeme setkat také s použitím nejrůznějších aromatických olejů. Dochází ke zvýšenému prokrvení tkání, podpoře trávení a stimulaci látkové výměny.

Pobyty obsahující klasickou celkovou masáž

Vybrali jsme pro Vás ty nejlepší pobyty z naší nabídky, ve kterých najdete klasickou celkovou masáž. Další procedury a celý obsah pobytového balíčku si můžete zobrazit po kliknutí na tlačítko „Detail nabídky”.

Slatinický wellness, 7 noci

Lázeňský dům Balnea
Lázně Slatinice

Přijeďte si dopřát opravdový relax na celý týden. Rozmazlete Vaše tělo i smysly v lázeňském domě Balnea či Majorka. Čeká na Vás řada jedinečných masáží a procedur, které jsou prováděny naším profesionálním týmem, díky jemuž dokonale uvolníte všechny svaly a klouby.

8 dní, polopenze

Detail pobytu - Slatinický wellness, 7 noci

Relaxační týdenní pobyt

Hotel Flora Balneo
Wellness hotely - různé

Pobyt určený pro odpočinek! Přijeďte načerpat nové síly do příjemného prostředí hotelu Flora. Dopřejte si pobytový balíček, který je plný uvolňujících procedur.

7 dní, plná penze

Detail pobytu - Relaxační týdenní pobyt

Wellness pobyt na 4 dny

Lázeňský pavilon Veselý ***
Lázně Bohdaneč

Najděte si čas na efektivní relaxaci a uvolnění. Čtyřdenní balíček se čtyřmi léčebnými procedurami a volným vstupem do bazénu je tou pravou volbou proto, abyste se znovu cítili svěží a plní energie a vitality.

4 dny, polopenze

Detail pobytu - Wellness pobyt na 4 dny