Klasická masáž celková

Probíhá v poloze vleže na holou pokožku. Celé tělo je masírováno jemnými dlouhými hmaty po přesně určitých bodech za doprovodu relaxační hudby. Velice často se můžeme setkat také s použitím nejrůznějších aromatických olejů. Dochází ke zvýšenému prokrvení tkání, podpoře trávení a stimulaci látkové výměny.

Pobyty obsahující klasickou celkovou masáž

Vybrali jsme pro Vás ty nejlepší pobyty z naší nabídky, ve kterých najdete klasickou celkovou masáž. Další procedury a celý obsah pobytového balíčku si můžete zobrazit po kliknutí na tlačítko „Detail nabídky”.

Slatinický wellness, 7 noci

Lázeňský dům Balnea
Lázně Slatinice

Přijeďte si dopřát opravdový relax na celý týden. Rozmazlete Vaše tělo i smysly v lázeňském domě Balnea či Majorka. Čeká na Vás řada jedinečných masáží a procedur, které jsou prováděny naším profesionálním týmem, díky jemuž dokonale uvolníte všechny svaly a klouby.

8 dní, polopenze

Detail pobytu - Slatinický wellness, 7 noci

Ozdravná kúra v Harkánách, 7 nocí

Ametiszt Hotel Harkány ***
Lázně Harkány

Přemýšlíte, kam letos vyrazit na dovolenou, kde si odpočinete a dopřejete svému tělu pořádný relax? Pak je tento balíček právě pro Vás! Čekají na Vás masáže či vstupenka do lázní na celý týden Vašeho pobytu.

8 dní, polopenze

Detail pobytu - Ozdravná kúra v Harkánách, 7 nocí

Zámecký aktivní týden

Hotel Zámeček ****
Lázně Poděbrady

Nechte se uchvátit krásou Lázní Poděbrady, odpočiňte si a zapomeňte na starosti. Ideální příležitost, jak spojit příjemné s užitečným. Lenošit se dá i aktivně!

6 dní, polopenze

Detail pobytu - Zámecký aktivní týden