Klasická masáž celková

Probíhá v poloze vleže na holou pokožku. Celé tělo je masírováno jemnými dlouhými hmaty po přesně určitých bodech za doprovodu relaxační hudby. Velice často se můžeme setkat také s použitím nejrůznějších aromatických olejů. Dochází ke zvýšenému prokrvení tkání, podpoře trávení a stimulaci látkové výměny.

Pobyty obsahující klasickou celkovou masáž

Vybrali jsme pro Vás ty nejlepší pobyty z naší nabídky, ve kterých najdete klasickou celkovou masáž. Další procedury a celý obsah pobytového balíčku si můžete zobrazit po kliknutí na tlačítko „Detail nabídky”.

Beauty program

Vila Pernštýn***
Lázně Luhačovice

Maximální relaxace a dokonalá péče..to je to, co můžete od tohoto pobytu očekávat. Lázeňský pobyt s 13 procedurami a volným vstupem do relaxačního centra. Bude o Vás naprosto postaráno.

8 dní, plná penze

Detail pobytu - Beauty program

Aktivní týden na Zámečku

Hotel Zámeček ****
Lázně Poděbrady

Nechte se uchvátit krásou Lázní Poděbrady, odpočiňte si a zapomeňte na starosti. Ideální příležitost, jak spojit příjemné s užitečným. Lenošit se dá i aktivně!

6 dní, plná penze

Detail pobytu - Aktivní týden na Zámečku

Mariánskolázeňský týden pro zdraví

Grandhotel Pacifik ****
Mariánské Lázně

Dopřejte si lázeňský týden v jedné z nejhezčích dominant Hlavní třídy s nádherným výhledem na lázeňské centrum! Grandhotel Pacifik **** pro Vás připravil jedinečnou nabídku léčebného týdne.

8 dní, polopenze

Detail pobytu - Mariánskolázeňský týden pro zdraví