Hotel Bachledka Strachan

08. 08. 2017

Ráj uprostřed Belianských Tater, zapomeňte na vše a ponořte se do naprostého klidu a věnujte se jen sami sobě. 
Uprostřed té nejkrásnější přírody, v kraji, kde dávají lišky dobrou noc, stojí hotel Bachledka - Strachan. Zdobí ho čtyři hvězdičky. A vězte, že luxus to není jen díky prostředí Belianských Tater. Hotel totiž své hosty nadchne vším, na co se tu jen podívají.

Příjemný rodinný hotel má výhodnou polohu v nejvýchodnější části Východních Tater, na 14 kilometrů dlouhém hřebenu. Líbit se tu návštěvníkům bude jak v létě, tak v zimě, na jaře i na podzim.

Ubytovat se tu zájemci mohou v pokojích s celkovou kapacitu 76 lůžek. Nadstandardní pokoje ocení i ti nejnáročnější klienti, zvláště ti, kteří si potrpí na starodávný styl našich babiček přenesený do moderní doby. Kostkované povlečení, nábytek z masivního dřeva a výhled, jako byste se ocitli v pohádce. To jsou pokoje hotelu Bachledka - Strachan. Všechny mají vlastní toaletu a sprchový kout a wifi. V některých pokojích najdete dokonce i vířivku. Větší prostor pak nabídnou zdejší apartmány, z nichž jeden je bezbariérový.

Až se dorůžova vyspíte, doporučujeme se najíst v hotelové restauraci, kde můžete posedět i v zimní zahradě nebo na letní terase. Snídaně tu podávají formou bohatého bufetu. Šéfkuchař se nedrží pouze regionálních specialit, ale jde mnohem dál do zahraničí. K hotelu patří i Lobby bar, kavárna a vinárna.
Do večera nemyslete na práci nebo na to, co Vás čeká doma. V županu s osuškou v ruce rovnou zamiřte do Wellness Bachledka, kde teprve poznáte ten pravý odpočinek. Čeká tu na Vás sauna, vířivka, finská sauna, parní sauna, infrasauna, studené ochlazovací vědro a odpočinková zóna. 

A protože se hotel nachází uprostřed nádherné krajiny, jděte ven, zhluboka se nadechněte, rozhlédněte se po okolí. Jelikož hotel vítá i domácí mazlíčky, můžete se tu ubytovat se svým psem a vydat se s ním na procházky, na které nikdy nezapomenete. Milujete lyžování? Pak oceníte, že hotel stojí přímo v centru lyžařského střediska Ski a Sun Bachledova. Tak co, už balíte?

Fotogalerie: