Hotel Hluboký dvůr

28. 07. 2017

Sníte o místě, na němž si budete moci odpočinou od každodenních starostí? Místo, kde čeká jen krásná příroda a ty nejlepší relaxační procedury?
Dovolená v oáze klidu a odpočinku

Sníte o místě, na němž si budete moci odpočinou od každodenních starostí? Místo, kde čeká jen krásná příroda a ty nejlepší relaxační procedury? Přestaňte snít, takové místo totiž existuje a leží blíže, než si myslíte. Je jím resort Hrubá Voda ležící v obci Hlubočky, nedaleko od Olomouce. 

Jedinečný odpočinek ve stínu kopců Nízkého Jeseníku
Relaxační resort Hrubá Voda, jehož součástí je wellness hotel Hluboký dvůr, leží v příjemném prostředí u řeky Bystřice, přímo pod vrcholky Nízkého Jeseníku. Okolí resortu je jako stvořené k dlouhým procházkám či projížďkám na kole. Klidné a krásné prostředí však není tím jediným, co dělá z hotelu Hluboký dvůr jedinečné odpočinkové místo. Tím opravdovým důvodem je nově zřízená venkovní Sauna Arena, unikátní stavba, která v naší republice nemá obdoby. Jedná se o relaxační komplex s celkovou kapacitou až 70 osob, jehož součástí je finská sauna s lávovými kameny, sauna se speciální pecí, parní bylinková a parní solná komora či bezkonkurenční whirlpool nabízející výhled do obřího akvária. Ideálním místem k odpočinku po náročném dni stráveném poznáváním nádherného okolí jsou samozřejmě také hotelové pokoje. K dispozici jsou jednolůžkové i dvoulůžkové pokoje a také prostornější rodinná apartmá. V hotelu nechybí ani restaurace nabízející možnost celodenního stravování. A víte co je úplně nejlepší? Hotel leží mimo dosah všech mobilních operátorů. Že vás představa dovolené bez mobilního telefonu děsí? Uvidíte, že pár dní “bez civilizace” vám jedině prospěje a že až dovolená skončí, budete svůj telefon zapínat jen velmi neradi. 

Vypravte se do krásného okolí
Aby byl odpočinek v hotelovém wellness centru opravdu zasloužený, můžete se nejdříve vypravit na procházku či výlet do okolí. Vypravte se třeba k nedalekému Svatému Kopečku ležícímu na úpatí Hrubého Jeseníku, na němž se nachází monumentální bazilika, kterou v minulosti navštívil dokonce i papež. Naleznete zde také krásnou zoologickou zahradu, v jejíchž prostorách se můžete seznámit s přibližně 300 druhy zvířat. Součástí zoologické zahrady je i návštěvníkům přístupný opičí výběh s volně pobíhajícími opičkami. Pokud rádi putujete po stopách zajímavé české historie, můžete se vypravit na hrad Šternberk či zámek Úsov. Ochuzeni zde nezůstanete ani o přírodní krásy. Nedaleko od hotelu se nachází například jeskyně Javoříčko či Přírodní park Sovinecko.

Fotogalerie: