Mariánské Lázně milovali už panovníci, vy si je zasloužíte také

01. 04. 2016

Lázně milované generacemi panovníků, spisovatelů, vědců či myslitelů uchvátí už před první léčebnou procedurou. Mariánské lázně, s láskou často nazývané Mariánky, totiž patří mezi nejmalebnější lázně České republiky. 
Mariánské lázně zdobí architektonicky skvostné budovy, romantické kolonády, voní tu čistý horský vzduch. Ještě se divíte, že to tu miloval Edison, Goethe, Strauss, Chopin a především anglický král Eduard VII., který se sem vrátil dokonce devětkrát?

Do Mariánských lázní se sjíždějí hosté na rodinné dovolené, relaxační pobyty, ale i za léčbou. Na území lázeňské zóny se totiž nachází bezmála 100 pramenů minerální vody s obsahem kysličníku uhličitého. Léčí si tu nemoci pohybového, oběhového či trávicího ústrojí, poruchy výměny látkové a žláz s vnitřní sekrecí, nemoci dýchacího ústrojí či močových cest. Zbavíte se tu stresu a podpoříte onkologickou léčbu. Minerální koupele snižují stres i tlak, Mariin plyn vulkanického původu probouzí libido, suché uhličité koupele jsou dokonce nazývány přírodní Viagrou. 

Největší lázeňská společnost Léčebné lázně Mariánské Lázně a. s., jež je členem skupiny Danubius Hotels Group, zde hostům nabízí až 1537 lůžek ve svých 8 zrekonstruovaných lázeňských hotelích. Odpočiňte si v nich, relaxujte, buďte tu jako doma. Nebo ještě lépe, zapomeňte na starosti, kterým jste čelili doma a mějte se tu ještě lépe. 

Hotelům lázeňské společnosti dominuje pětihvězdičkový lázeňský hotel Nové Lázně. Zdejší wellness balíčky uspokojí i tu nejnáročnější klientelu. Do různých druhů masáží, minerálních koupelí, vířivých lázní či suchých plynových lázní se můžete ponořit i v dalších nádherných hotelích lázeňské společnosti Léčebné lázně Mariánské Lázně a. s.. Patří mezi ně čtyřhvězdičkové hotely Grandhotel Pacifik, Lázeňský hotel Centrální Lázně, Lázeňský hotel Hvězda-Skalník, Wellness hotel Willa Butterfly a tříhvězdičkové lázeňské hotely Vltava-Berounka, Svoboda a Labe.

Společnost Léčebné lázně Mariánské Lázně a. s. zaručuje hostům profesionální přístup kvalifikovaných lékařů a bezchybnou péči potvrzenou například německým certifikátem TÜV, který má opravdu přísná kritéria na tu nejvyšší kvalitu poskytovaných lázeňských služeb.

Fotogalerie: