Nový Balneo Poppy**** v Karlových Varech

31. 05. 2011

Rádi bychom Vám představili nově otevřený Balneo Hotel Poppy**** v Karlových Varech se speciální zaváděcí slevou 49% na wellness pobyty!
Balneo Hotel Poppy**** leží na okraji Karlových Varů v tzv. zeleném prstenci, obklopen hustými lesy, které jsou ideální možností pro pěší tůry a cykloturistiku. Zároveň se nachází jen 5 minut od vyhlášené Karlovarské kolonády. Balneo hotel Poppy je ideální pro odpočinek od ruchu velkoměsta, relaxační pobyty, pobyty kombinující lázeňskou péči s moderním wellness a zkrášlující pobyty pro ženy každého věku.

Hotel byl vybudován v 70. letech a v roce 2010 prošel kompletní rekonstrukcí, která si kladla za cíl moderní design a vysoký komfort pro každého svého hosta.
Ubytování je zajištěno v útulně vybavených dvoulůžkových pokojích (koupelna s vanou nebo sprchou, WC, minibar, internet, telefon, TV SAT, trezor). Polovina pokojů má balkón s výhledem na nedaleko protékající řeku Teplá.

Pro stravování hostů slouží hotelová restaurace. Snídaně jsou podávány převážně formou teplého a studeného buffetu. Večeře jsou servírované jako 4 chodové menu z české a mezinárodní kuchyně. V letních měsících je možné stolovat i na terase restaurace. Obědy nejsou standardní součástí pobytů, ale v případě zájmu je možné si vybrat z ala Carte menu.

Veškeré nabízené procedury jsou hostům poskytovány přímo v budově Balneo hotelu Poppy ****. Po každé proceduře si klient může odpočinout v solné jeskyni s krbem. Hotel pro veškeré ošetření využívá prestižní německou kosmetiku Babor, která garantuje kromě příjemného prožitku i viditelné výsledky.
Terapie si lze zpříjemnit i aktivním odpočinkem v podobě Nordic Walking, pěší turistiky, jízdy na kolech v okolní nádherné přírodě či se projít po nejznámější lázeňské kolonádě nejen v ČR a ochutnat léčivé minerální prameny.

Využijte speciální zaváděcí nabídku se slevou 49% na www.Spa.cz!

Fotogalerie: