Pohádková zima v peci pod sněžkou

01. 12. 2012

Za dobrými službami dnes není nezbytné jezdit do zahraničí. Srovnatelný standard nalezneme třeba v Krkonoších. Pec pod Sněžkou nepatří mezi nejkomerčnější horská střediska, ale to je právě její výhoda. Menší koncentrace “významných osobností” nahrává klidnější a příjemnější atmosféře, ale také menším frontám u vleků.
Pohádková zima v peci pod sněžkou

Za dobrými službami dnes není nezbytné jezdit do zahraničí. Srovnatelný standard nalezneme třeba v Krkonoších. Pec pod Sněžkou nepatří mezi nejkomerčnější horská střediska, ale to je právě její výhoda. Menší koncentrace “významných osobností” nahrává klidnější a příjemnější atmosféře, ale také menším frontám u vleků. Těch je mimochodem k dispozici celkem 11, včetně moderní čtyřsedačkové lanovky na Hnědý vrch. Krkonošská magistrála a její okolí uspokojí vyznavače všech běžkařských stylů. HOTEL****HORIZONT je ideálním východiskem pro různá horská dobrodružství. 

Vysoká kapacita a krásný výhled
HOTEL****HORIZONT nabízí ubytování ve 132 moderních pokojích a ve 3 hotelových apartmá. Standardem je vždy Wi-Fi, TV SAT, trezor, minibar a u většiny pokojů také skvělý výhled do horské přírody. Součástí ubytovací kapacity je i 14 plně vybavených rodinných apartmánů APARTMÁNY***FIRN v nedaleké dependanci.

Skibus
Ke vchodu do hotelu každých 30 minut přijíždí pro hosty skibus, který je zdarma. Pro lyžařské studenty je ideální dětský svah hned u hotelu. K dispozici je i certifikovaná lyžařská škola a dobře vybavená půjčovna sportovních potřeb. Ta díky velkému výběru uspokojí příznivce jak sjezdového, tak i běžeckého lyžování a ani snowboardisté nepřijdou zkrátka. Součástí půjčovny je také profesionální skiservis. 

Příroda, sport a vyhlášený relax
Sportovat lze nejen na sjezdovkách, ale i přímo v hotelu.  Dobře vybavené Sport a wellness centrum zahrnuje posilovnu, kuželky, squash, ricochet a stolní tenis. Samostatnou kapitolu představují wellness služby hotelu. Vnitřní vyhřívaný bazén je možné kombinovat s relaxací ve vířivce nebo sauně a opravdovým zážitkem jsou masáže, zábaly, koupele a fyzioterapie. 

Komplexní zážitek
Filosofií hotelu Horizont je co nejširší spektrum nabízených služeb. Proto nelze zapomenout na gastronomii. Pestré snídaně a bohaté večeře formou bufetu jsou samozřejmostí. 
V celkem 4 hotelových restauracích a barech si lze vybrat z bohaté nabídky nejen tradiční české kuchyně, ale i moderní a zážitkové gastronomie. Zajímavostí je snaha o důsledné využívání kvalitních surovin povětšinou z místních či regionálních zdrojů. Na své si přijdou i celiaci s bezlepkovou dietou. 

Nejvyšší zážitek “18”
Jedinečný výhled, nabídka vín od zkušených somelierů, téměř 100 druhů míchaných nápojů, gastronomické speciality i tradiční krkonošská kuchyně, ušlechtilé koňaky, dobré doutníky, … to je jen krátký výčet zážitků, které nabízí SKY CLUB 18 v nejvyšším patře HOTELU****HORIZONT. 

Neváhejte a Objevte svůj horizont … 
HOTEL****HORIZONT
Velká Pláň 141
542 21  Pec pod Sněžkou

Fotogalerie: