Lázně Bohdaneč - Lázeňské hotely

Lázně Bohdaneč - Lázeňské hotely

Lázně Bohdaneč se nachází v prostředí polabské nížiny s jehličnatými a listnatými lesy, háji a pozůstatky rozsáhlých rybničních soustav. Mají vlastní přírodní léčivé zdroje s ložisky slatiny a přírodní minerální vodou, charakterem Ryzí alkalické kyselky. Léčba je určená především pro pohybový aparát se specializací na revmatologická onemocnění, artrózu atd. Lázeňský komplex je zasazen do rozlehlého parku, který vyniká skvostnou zahradní úpravou. V parku roste přibližně sto druhů dřevin, jejichž stáří se pohybuje kolem osmdesáti let. Ubytování je nabízeno v několika pavilonech různých kategorií.

Lázeňský pavilon Veselý ***

Jeden ze čtyř pavilonů, které propojuje unikátní krytá kolonáda, kdy i v zimě je vyhřívaná. Pavilon Veselý je zároveň majestátní vstupní budovou s recepcí, společenským sálem, restaurací, kavárnou i dvěma salonky, solnou jeskyní a bazénem. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí, telefonem, internetovým připojením a lednicí. 
od 2 880 Kč

Lázeňský pavilon Veselý Plus ***

Jeden ze čtyř pavilonů, které propojuje unikátní krytá kolonáda, kdy i v zimě je vyhřívaná. Dvoulůžkové luxusní pokoje s manželskou postelí. Kromě standardního vybavení je zde k dispozici vstup do sauny a whirlpoolu. V ceně hotelu je i župan!
od 2 880 Kč
– nalezeny 2 hotely –