Lázně Bojnice - Lázeňské hotely

Lázně Bojnice - Lázeňské hotely

Krásné lázeňské městečko Bojnice leží na Slovensku v Trienčanském kraji, necelých 80 km od hraničního přechodu Starý Hrozenkov. Historie lázeňství se v Bojnicích začala psát v 16. století, kdy zde tehdejší panovník a majitel hradu Alex Thurzo nechal vybudovat lázně. Na přelomu 19. a 20. století proběhla rekonstrukce Bojnického zámku i lázní a novodobý rozvoj lázní začal ve 30. letech 20. století.

Lázeňský dům Lysec

Lázeňský dům Lysec, který byl po revoluci prvním nově postaveným léčebným domem na Slovensku, nabízí 2-lůžkové pokoje a apartmány s vlastní sprchou a wc. Lázeňský dům prošel v posledních letech opět rozsáhlou rekonstrukcí a splňuje všechny požadavky kvalitního a velice komfortního hotelu.
od 8 855 Kč

Lázeňský dům Baník

Lázeňský dům byl postaven v roce 1975.Najdete v něm recepci s nabídkou doplňkových služeb (centrální trezor), výtahy, společenskou místnost, jídelnu, kavárnu (pro taneční večery), knihovnu, denní bar a vlastní komplexní balneoterapii. K hotelu patří venkovní termální bazén Strand (32° C - 36° C) s celoročním provozem.
od 8 855 Kč
– nalezeny 2 hotely –