Lázně Libverda

Lázně Libverda

Tradiční lázeňský komplex Lázně Libverda se nachází v malebném údolí Jizerských hor nedaleko krajského města Liberce. Historie lázeňství se zde začala psát již koncem 14. století, kdy byly objeveny léčivé účinky místních minerálních pramenů. Kromě léčivých pramenů přispívá lázeňství v Libverdě také krásné přírodní prostředí a příznivé klimatické podmínky. Léčebné procedury Lázní Libverda jsou zaměřeny na pacienty s onemocněním pohybového aparátu, srdce a krevního oběhu. Dále se zde léčí poruchy látkové výměny, poruchy neurotické, duševní a psychosomatické.

Délka pobytu
Cena pobytu
Strava
Obsah pobytu
Ostatní služby
Typ pobytu
Hodnocení pobytu
 • Víkendový pobyt v lázních

  2 noci Hodnocení:  89% Hotel Nový Dům
  Wellness víkend je vhodný pro regeneraci organismu a pro odpočinek od každodenního shonu. Naučte o sebe pečovat a dopřejte pozornost sami sobě!
  od 2 086 Kč
 • Nejen pro seniory

  7 nocí Hodnocení:  89% Hotel Nový Dům
  Tento týdenní pobyt je vhodný jak pro seniory, tak pro ty z vás, kteří nutně potřebují odpočinek a načerpání nových sil. Pobyt kromě klasických procedur obsahuje např. pitnou kúru či volný vstup ...
  od 8 456 Kč
 • Wellness relaxace

  4 noci Hodnocení:  89% Hotel Nový Dům
  Zregenerujte své tělo během 5 dní v hotelu s polopenzí, který pro Vás navíc připravil 5 lázeňských procedur během pobytu. Vaše zdraví se Vám odmění!
  od 4 696 Kč
 • Opět v kondici

  6 nocí Hodnocení:  89% Hotel Nový Dům
  Skvělou kondici a regeneraci Vám zaručí pobyt, který kromě ubytování s plnou penzí obsahuje také 9 léčebných procedur. Objevte kouzlo lázní!
  od 7 440 Kč
 • Mimořádná léčebná nabídka

  5 nocí Hodnocení:  89% Hotel Nový Dům
  Nenechte si ujít tuto mimořádnou výhodnou nabídku pobytu s celkem 10 procedurami! Tělo ocení Vaši péči a odmění se Vám silami pro nadcházející období.
  od 4 940 Kč
 • Zdravé srdce

  6 nocí Hodnocení:  89% Hotel Nový Dům
  Pobytový balíček Vám nabízí procedury šité na míru pro Vaše zdraví! Užijete si procedury jako oxygenoterapie, klasické masáže nebo uhličitou koupel...
  od 7 875 Kč
 • Pohybovky

  5 nocí Hodnocení:  89% Hotel Nový Dům
  Rozhýbejte své tělo pod dohledem profesionálů a dostaňte se do kondice! Budete se cítit lépe a každý pokrok a počítá. Lázeňská atmosféra podtrhne celý pobyt v lázních.
  od 6 590 Kč
 • Boží voda

  4 noci Hodnocení:  89% Hotel Nový Dům
  Využijte účinku léčivé vody díky uhličitých koupelí během Vašeho pobytu! Čeká na Vás celkem 5 procedur během 5 dní a navíc ještě další obdržíte jako bonus. Využijte tohoto lákavého pobytu!
  od 4 708 Kč
 • Pobyt šitý na míru

  21 nocí Hodnocení:  89% Hotel Nový Dům
  Cítíte, že potřebujete radu, abyste se dostali zpět do kondice? Využijte pobytu v Lázních Libverda na tři týdny a uvidíte, že se brzy dostaví účinky léčby.
  od 23 499 Kč
 • Odpočinkový pobyt v každém věku v Libverdě

  4 noci Hodnocení:  89% Hotel Nový Dům
  Přijeďte na pár dní do lázní zapomenout na starosti všedních dní. Necháte o sebe pečovat profesionály a během lenošení ještě uděláte něco pro své zdraví. Tento pobyt je určen nejen pro seniory, ...
  od 4 000 Kč
1 – 10  z  11 pobytů

Lázně Libverda - Informace

K léčbě jsou maximálně využívány účinky místních minerálních pramenů a další léčebné metody za použití moderního vybavení a nejnovějších léčebných postupů.Areál lázní je vhodný nejen pro lázeňské pobyty v Lázních Libverda a wellness pobyty v Lázních Libverda, ale také pro sportovně relaxační pobyty. K dispozici je zde nově vybudované wellness centrum s bohatou nabídkou kvalitních wellness služeb, tenisové kurty, fitness centrum a minigolfové hřiště.

Na své si zde přijdou také milovníci pěších a cyklistických výletů, kteří se po značených trasách mohou vydat za poznáním přírodních a historických krás Jizerských hor.