Lázně Lipová

Lázně Lipová

Malebná lázeňská obec Lipová Lázně leží v překrásné horské krajině na rozhraní pohoří Hrubého Jeseníku a Rychlebských hor. Historie lipovského lázeňství se začala psát v roce 1829, kdy zde přírodní léčitel Johann Schroth založil lázně specializované na originální léčbu poruch metabolismu a obezity. Tato léčba, nazývaná po svém zakladateli „Schrothova kúra”, proslavila ve 20. století lázně nejen v tuzemsku, ale také v celé Evropě.

Délka pobytu
Cena pobytu
Strava
Obsah pobytu
Ostatní služby
Typ pobytu
Hodnocení pobytu
 • Aktivní odpočinek

  3 noci Hodnocení:  91% Wellness hotel Helios
  Odpočívejte aktivně v každém ročním období s balíčkem, který Vám nabízí sportovní aktivity jako Nordic Walking nebo petangue a poté budete odpočívat ve wellness.
  od 3 230 Kč
 • Relax pobyt

  3 noci Hodnocení:  92% Hotel TOČ ***
  Dopřejte si odpočinek v krásné krajině rekreační oblasti Lipová- Lázně a objevte kouzlo volných dnů. Pobyt si užijete na maximum v každém ročním období celá rodina!
  od 2 750 Kč
 • Romantika ve dvou

  2 noci Hodnocení:  91% Wellness hotel Helios
  Prožijte tři dny naplněné láskou a romantickou atmosférou. Dopřejte si s partnerem tříchodovou večeři při svíčkách, sekt, masáž dle vlastního výběru ...
  od 2 640 Kč
 • Wellness víkend

  3 noci Hodnocení:  91% Wellness hotel Helios
  Oblíbený wellness víkend Vás nabije energií do všedních dnů plných stresu a shonu. Pokud si potřebujete odpočinout, uvolnit se, načerpat elán a optimismus, je právě tou pravou volbou pro Vás ...
  od 3 530 Kč
 • Dámská jízda

  2 noci Hodnocení:  92% Hotel TOČ ***
  Přemýšlíte s kamarádkou o volných dnech, kam vyrazíte? Využijte našeho tipu v této oblasti a poznejte okolí Jeseníku a Lázní Lipová. Součástí pobytu je vstup do sauny i wellness.
  od 2 200 Kč
 • Senior víkend

  3 noci Hodnocení:  91% Wellness hotel Helios
  Pobyt Senior víkend Vám ve čtyřech dnech nabídne vstup do wellness a saunového světa, zapůjčení hůlek na Nordic Walking nebo odpolední chvíli pohody u kávy / čaje a zákusku. S sebou můžete vzít i ...
  od 2 800 Kč
 • Zimní rodinný balíček

  5 nocí Hodnocení:  92% Hotel TOČ ***
  Vydejte se s celou rodinou do hotelu Toč na dovolenou. Na děti bude čekat malý dárek přímo na pokoji a rodiče si můžou dopřát svůj čas například v saunovém světě, či bazénu.
  od 4 220 Kč
 • Jen pro dámy

  2 noci Hodnocení:  91% Wellness hotel Helios
  Nechte se rozmazlovat pobytem určeným výhradně ženám. Wellness hotel Helios připravil masáž dle vlastního výběru, láhev sektu v hotelové restauraci a nakonec také vstup do wellness a saunového ...
  od 2 540 Kč
 • Rodinný balíček

  6 nocí Hodnocení:  91% Wellness hotel Helios
  Vyražte na dovolenou s Vašimi dětmi a zažijte příjemný čas se svou rodinou. Pobyt zahrnuje odpolední sladkosti, vstup do wellness a saunového světa, vstup do ZOO koutku, a tak si jistě každý člen ...
  od 7 280 Kč
 • Víkend ve dvou

  2 noci Hodnocení:  92% Hotel TOČ ***
  Nově otevřený Kongres hotel TOČ si Vás dovoluje pozvat na krásné 3 dny plné pohody a odpočinku. Najděte si čas a dopřejte si společné chvíle ve dvou.
  od 2 300 Kč
1 – 10  z  14 pobytů

Lázně Lipová - Informace

K léčbě přitom využívají všechny dostupné moderní léčebné a rehabilitační postupy (léčba dietou, celkově i lokálně aplikované léky, fyzioterapeutické postupy, přísadové koupele a masáže). Lázeňské pobyty v Lázních Lipová nepřinášejí jen pestrou škálu lázeňských procedur, ale také bohatou nabídku volnočasových aktivit. Obec Lipová Lázně a blízký Jeseník pořádají spoustu kulturních a společenských akcí a na své si zde přijdou také milovníci aktivního odpočinku.

V létě jsou Jeseníky rájem vyznavačů turistiky a cyklistiky a v zimě jsou zde skvělé podmínky ke sjezdovému i běžeckému lyžování. V obci a jejím blízkém okolí je k dispozici také řada sportovišť, jako víceúčelové hřiště, tenisové kurty, bowling, koupaliště, apod. V současnosti se Lázně Dolní Lipová zaměřují na léčbu chronických kožních nemocí, onemocnění žláz s vnitřní sekrecí, metabolických poruch, pohybového aparátu a obezity.