Lázně Smrdáky - Lázeňské hotely

Lázně Smrdáky - Lázeňské hotely

Lázeňské městečko Smrdáky se nachází nedaleko česko-slovenských hranic v malebném regionu Záhoří na úpatí Bílých Karpat asi 80 km od Bratislavy, 30 km od Hodonína.  Unikátní přírodní léčivé zdroje, které jsou vzácným dědictvím z dob třetihor, jsou využívány zejména k léčbě kožních onemocnění (lupénky, atopického ekzému, akné) a k léčbě pohybového aparátu. Hlavními léčebnými zdroji jsou minerální voda s největším obsahem sirovodíku v Evropě užívaná k léčbě kůže a unikátní sirné bahno pomáhající při léčbě pohybového aparátu.

Hotel Central

Léčebný hotel Centrál se nachází uprostřed areálu. V roce 2005 proběhla rekonstrukce hotelu. Během ní přibyla nová rehabilitace a 10 pokojů kategorie Superior. Pokoje jsou vybaveny koupelnou, televizorem s příjmem satelitních kanálů, lednicí, fénem a možností připojení na internet. V hotelu se nacházejí ordinace lékařů a nová rehabilitace.
od 2 805 Kč

Hotel Vietoris

Lázně Smrdáky nehodnocen
Léčebný hotel Vietoris je pojmenován po zakladateli lázní Smrdáky. Hotel nabízí pohodlné ubytování v 8 zrekonstruovaných pokojích. Pokoje kategorie Superior jsou vybaveny koupelnou, televizorem s příjmem satelitních kanálů a lednicí s minibarem a fénem.
od 2 805 Kč
– nalezeny 2 hotely –