Hunguest Hotel Bál Resort

Bajcsy-Zsilinszky u. 14., Balatonalmádi

Balaton

O hotelu

Hunguest Hotel Bál**** se nachází na severním pobřeží Balatonu, v srdci města Balatonalmádi na území dvouhektarového pravěkého parku, 100 m od největšího sladkovodního jezera v Evropě. Ubytovate se můžete v jednom ze 193 plně klimatizovaných a komfortně vybavených pokojů a 16 prostorných apartmánů. Ze všech pokojů je krásný panoramatický výhled na Balaton a okolí. Stravování probíhá v hotelové restauraci, která nabízí pokrmy té nejlepší kvality. V hotelovém wellness centru můžete využít bazén, vířivku či některou ze saun. Nechybí možnost objednání masáží. Aktivnější návštěvníci mohou využít i fitness nebo lekce aerobiku. Parkování je možné za příplatek na hotelovém parkovišti.

Stravování

Hotelová restaurace nabízí pokrmy té nejvyšší kvality a pochutnat si můžete především na specialitách maďarské kuchyně. Využít můžete i hotelový bar. V letních měsících je v provozu letní terasa.

Léčebné procedury

Wellness centru hotelu má k dispozici vnitřní plavecký bazén, vířivku, Knerippův chodník, sauny (finská, infra, parní) nebo možnost objednávky masáží. Využít můžete služeb salonu krásy. K dispozici je také fitness místnost a hotel nabízí i lekce aerobiku.
Omlouváme se, ale tento hotel již není v nabídce. Ale nezoufejte, níže si můžete vybrat z podobných hotelů v okolí.

Nabídka hotelů v okolí