k dispozici celkem 3 nalezené wellness pobyty Vyberte typ pobytu

Hotely Mapa

Relaxační víkend ve vitálním světě

Velmi dobré

18 recenzí

Přijeďte načerpat sílu do vitálního světa! Dopřejte svému tělu masáž a užijte si wellness jak se patří! Odpočaté bude nejen Vaše tělo, ale i Vaše mysl! Resort Darovanský dvůr je renomovaný wellness hotel v blízkosti Plzně a nadchne Vás svou atmosférou i službami.
  • 2 dny 1 noc
  • snídaně
  • 1 procedura

od 2 200 Kč

cena za osobu / 1 noc

od 2 200 Kč

Detail pobytu

Beauty wellness víkend

Velmi dobré

18 recenzí

Třídenní wellness víkend s intenzivní péčí o Vaši krásu a zdraví. Nechte stranou starosti a špatnou náladu a věnujte se svému tělu. Načerpejte u nás nové síly a sebevědomí. O to vše se postará naše vyhlášené wellness centrum, zkušený masér a překrásná příroda v okolí.
  • 3 dny 2 noci
  • snídaně
  • 2 procedury

od 4 300 Kč

cena za osobu / 2 noci

od 4 300 Kč

Detail pobytu

Rádi relaxujete v bazénu? Přidejte bazén do svého hledání jedním kliknutím. Přidat bazén

Břasy - wellness pobyty

Břasy, obec nacházející se na Plzeňsku, v přírodním parku Horní Berounka. Pokud se vydáte na wellness pobyt do Břas, neměli byste určitě vynechat návštěvu kostela sv. Vavřince, rozhlednu Břasy a Pohádkový statek, který se nachází nedaleko Břas, ve Vranovicích. Dalším výletem, který určitě stojí za vidění je Dírka – nejkrásnější a nejvyšší vodopád Plzeňska. Vydejte se prozkoumat krásy plzeňského kraje a najděte si ubytování v Břasech. Wellness a klidná okolní příroda navrátí vašemu tělu i duši ztracenou rovnováhu.