Wellness pobyty v Bystřici nad Pernštejnem

k dispozici celkem 3 nalezené wellness pobyty Vyberte typ pobytu

Hotely Mapa

Vysočina na kole

Pokud chcete na pár vyrazit do nádherné krajiny a jste nadšenými cyklisty, pak je tento pobyt přesně pro Vás. Hotel Skalský dvůr leží v malebném zákoutí kraje Vysočina na pomezí CHKO Žďárské vrchy a o značené cyklotrasy tu rozhodně nouze není. V rámci pobytu se můžete těšit nejen na veškerý cyklo servis, ale i relaxaci v sauně, návštěvu bazénu nebo možnost stolního tenisu.
  • 3 dny 2 noci
  • polopenze

od 1 940 Kč

cena za osobu / 2 noci

od 1 940 Kč

Detail pobytu

Letní pobyt na 3 noci

Toužíte si v létě užít nabité dny plné zábavy, sportu, relaxace a dobré nálady v krásné krajině kraje Vysočina? Pak neváhejte a vydejte se do hotelu Skalský dvůr. V rámci pobytu Vás čeká úžasný doprovodný program, vstup do bazénu a možnost využití sportovního vybavení hotelu.
  • 4 dny 3 noci
  • snídaně

od 2 670 Kč

cena za osobu / 3 noci

od 2 670 Kč

Detail pobytu

Letní pobyt na 5 nocí

Dopřejte si v létě perfektní pobyt plný sportování, zajímavého programu a přitom i odpočinku a vydejte se do nezničené krajiny kraje Vysočina do hotelu Skalský dvůr. Určitě se nebudete nudit, vždyť Vás čeká úžasný doprovodný program, vstup do bazénu a možnost využití sportovního vybavení hotelu.
  • 6 dní 5 nocí
  • snídaně

od 4 050 Kč

cena za osobu / 5 nocí

od 4 050 Kč

Detail pobytu

Rádi relaxujete v bazénu? Přidejte bazén do svého hledání jedním kliknutím. Přidat bazén

Bystřice nad Pernštejnem

V kraji Vysočina, v okrese Žďár nad Sázavou leží malebné městečko Bystřice nad Pernštejnem. Jsou zde k vidění nádherné tajemné zříceniny, rozhledny, kostely a velké množství potoků, říček a řek. Pokud se vydáte na wellness pobyt do Bystřice nad Pernštejnem, neměli byste vynechat návštěvu nedalekého hradu Pernštejn, který je známý z filmových pohádek. Velkým turistickým lákadlem je Centrum Eden, kde se vyřádí především děti. V centru najdete sportovní areál s několika hřišti, adrenalinový areál s lanovým parkem, horolezeckou stěnu a koupaliště. Na kole, pěšky, autem nebo i na koni se můžete projet na hrad Zubštejn nebo můžete prozkoumat okolí přehradní nádrže Vír. Najděte si ubytování v Bystřici nad Pernštejnem a užijte si dovolenou, na kterou budete dlouho vzpomínat.