Wellness pobyty v Bystřici nad Pernštejnem

k dispozici celkem 3 nalezené wellness pobyty Vyberte typ pobytu

Hotely Mapa

Silvestr na Vysočině na 3 noci

Prožijte Silvestra ve tříhvězdičkovém Hotel Skalský Dvůr na Vysočině. Nejenže Vás čeká opravdu bohatý program, ale i dvouhodinový vstup do bazénu a stolní tenis.
  • 4 dny 3 noci
  • polopenze

od 4 860 Kč

cena za osobu / 3 noci

od 4 860 Kč

Detail pobytu

Silvestr na Vysočině na 4 noci

Na Silvestra si užijte krásy Vysočiny. Pochutnáte si na slavnostní silvestrovské večeři, zábavu zajistí tombola i živá hudba a nebude chybět ani půlnoční přípitek.
  • 5 dní 4 noci
  • polopenze

od 5 880 Kč

cena za osobu / 4 noci

od 5 880 Kč

Detail pobytu

Silvestr na Vysočině na 5 nocí

Báječný Silvestrovský pobyt s bohatým doprovodným programem ale i skvělým venkovním vyžitím jak pro lyžaře tak pro běžkaře. V Hotelu Skalský Dvůr si pak zaplavete v bazénu a můžete si zahrát i stolní tenis.
  • 6 dní 5 nocí
  • polopenze

od 6 950 Kč

cena za osobu / 5 nocí

od 6 950 Kč

Detail pobytu

Nejoblíbenější jsou pobyty s polopenzí! Dopřejte si pobyty s polopenzí jedním kliknutím. Zobrazit polopenzi

Bystřice nad Pernštejnem

Wellness pobyty v Bystřici nad Pernštejnem
V kraji Vysočina, v okrese Žďár nad Sázavou leží malebné městečko Bystřice nad Pernštejnem. Jsou zde k vidění nádherné tajemné zříceniny, rozhledny, kostely a velké množství potoků, říček a řek. Pokud se vydáte na wellness pobyt do Bystřice nad Pernštejnem, neměli byste vynechat návštěvu nedalekého hradu Pernštejn, který je známý z filmových pohádek. Velkým turistickým lákadlem je Centrum Eden, kde se vyřádí především děti. V centru najdete sportovní areál s několika hřišti, adrenalinový areál s lanovým parkem, horolezeckou stěnu a koupaliště. Na kole, pěšky, autem nebo i na koni se můžete projet na hrad Zubštejn nebo můžete prozkoumat okolí přehradní nádrže Vír. Najděte si ubytování v Bystřici nad Pernštejnem a užijte si dovolenou, na kterou budete dlouho vzpomínat.