Podívejte se na tipy na vánoční dárky.

Wellness pobyty v Chlumci nad Cidlinou

k dispozici celkem 3 nalezené pobyty

Hotely Mapa

Romantický wellness

Máte Vy a Vaše drahá polovička rádi aktivní dovolenou a poté zasloužený relax? V tomto případě je pro Vás Hotel Koruna ta pravá volba! Přijeďte si užít čerstvého vzduchu a následujte jednu z několika turistických tras, které Vás provedou malebnou přírodou. Odměnou pro Vaše tělo bude wellness centrum, které Vám poskytne vysněný odpočinek.
  • 2 dny 1 noc
  • polopenze

Perfektní

31 recenzí

od 1 495 Kč

cena za osobu / 1 noc

od 1 495 Kč

Detail pobytu

Exkluzivní romantický pobyt

Nezapomenutelné chvilky se nedají získat jinak, než jedinečným zážitkem! Uložte si vzpomínky z romantického pobytu v Hotelu Koruna. Uděláme vše pro Vaši maximální spokojenost.
  • 3 dny 2 noci
  • snídaně

Perfektní

31 recenzí

od 2 995 Kč

cena za osobu / 2 noci

od 2 995 Kč

Detail pobytu

Rodinný pobyt

Prožijte krásné rodinné chvíle, na které budete rádi vzpomínat! Okolí hotelu je ideální pro klidné strávení volného času a poznání přírodních a kulturních památek či sportovní aktivity.
  • 3 dny 2 noci
  • polopenze

Perfektní

31 recenzí

od 2 965 Kč

cena za osobu / 2 noci

od 2 965 Kč

Detail pobytu

Chlumec nad Cidlinou

Pokud přemýšlíte nad wellness pobytem, vyzkoušejte hotel Koruna, který se nachází v klidném a krásném městě, v Chlumci nad Cidlinou. Budete mile překvapeni nadstandardní kvalitou místních služeb. Ve městě si můžete vyčistit hlavu při návštěve architektonické perli, zámku Karlova Koruna či muzea v barokní Loretě