Wellness pobyty v Domažlicích

k dispozici celkem 2 nalezené wellness pobyty Vyberte typ pobytu

Hotely Mapa

Relaxační wellness pobyt na 3 noci

Perfektní

264 recenzí

Vychutnejte si naplno relaxační chvíle v srdci Chodska! Občas je nutností zapomenout na veškeré starosti a dopřát si nezapomenutelné okamžiky. Hotel Sádek s jedinečnou rodinnou atmosférou Vám poskytne ideální podmínky pro aktivní i pasivní odpočinek. Těšíme se na Vás!
  • 4 dny 3 noci
  • snídaně
  • 3 procedury

od 1 950 Kč

cena za osobu / 3 noci

od 1 950 Kč

Detail pobytu

Relaxační wellness pobyt na 2 noci

Perfektní

264 recenzí

Rodinný Hotel SÁDEK se nachází v krásném prostředí na hranici CHKO Český les, v samém srdci historického Horního Chodska, v nadmořské výšce 600 metrů nad mořem, v jedné z nejkrásnějších vesniček Plzeňského kraje, v obci Díly. Zavítejte k nám nasát zdejší láskyplnou atmosféru! Jste srdečně vítáni.
  • 3 dny 2 noci
  • snídaně
  • 3 procedury

od 1 800 Kč

cena za osobu / 2 noci

od 1 800 Kč

Detail pobytu

Domažlice

Wellness pobyty v Domažlicích
Domažlice jsou město nacházející se v Plzeňském kraji. Sousedí se známým Chodskem, které každý zná díky pověsti o Kozinovi. Ubytování v Domažlicích je opravdu komfortní. Můžete se těšit na skvělé služby hotelů, výbornou gastronomii a ještě lepší wellness centra. Pokud se vydáte do Domažlic na wellness s dětmi, neměli byste vynechat návštěvu koupaliště Babylon a pokud sem přijedete v srpnu, stihnete Chodské slavnosti, největší národopisné slavnosti Chodska. Zarezervujte si wellness hotel v Domažlicích a přijeďte na wellness, na který budete jistě dlouho vzpomínat.