S ohledem na vyhlášení vládních nařízení ze dne 21. 10. 2020 byl omezen provoz hotelů s výjimkou lázeňských léčebných zařízení.

Hungarospa Thermal Hotel

József Attila utca 25, 04200 Hajdúszoboszló

Hajdúszoboszló

O hotelu

HUNGAROSPA Thermal Hotel*** superior se nachází v tichém a klidném prostředí města Hajdúszoboszló a je z něj umožněn přímý přechod do lázeňského komplexu. Hosté tak mohou využívat léčebné lázně, koupaliště, bazén i zážitkové lázně AquaPalace otevřené celoročně, kromě koupaliště, které je otevřené jen v letní sezoně. Ubytování je možné v jednom ze 105 dvoulůžkových pokojů, 3 apartmánů, 6 rodinných pokojů a 3 bezbariérových pokojů. Všechny pokoje jsou komfortně vybaveny a klimatizovány. Strava je podávána v prostorné hotelové restauraci. K dispozici je také letní terasa. Vlastní léčebné centrum hotelu nabízí léčebné procedury, k dispozici jsou 3 kryté bazény a 1 venkovní léčebný bazén, sauny, solarium, solná komora a tenisové kurty. Parkování je možné na hotelovém parkovišti.

Stravování

Hotelová restaurace se 180 místy nabízí převážně speciality národní a regionální kuchyně. V letní sezoně můžete využít i terasu. Nechybí ani bar.

Léčebné procedury

Hotelové wellness má k dispozici 3 kryté bazény, 1 venkovní bazén, sauny, solarium, solnou komoru i salon krásy. Můžete si také objednat některou z nabídky masáží.
Omlouváme se, ale tento hotel již není v nabídce. Ale nezoufejte, níže si můžete vybrat z podobných hotelů v okolí.

Nabídka hotelů v okolí