Tremonti Hotel Karpacz

ul. Konstytucji 3 Maja 77/77a, 00058 Karpacz

Karpacz

O hotelu

Tremonti Hotel Karpacz nalezneme na polské straně Krkonoš, v samotném srdci města Karpacz. Leží ve výšce 650 m n. m. a z hotelových apartmánů je nádherný výhled na tři nejvyšší vrcholy Krkonoš. Zároveň se hotel nachází nedaleko lesa i lyžařského střediska.


Hotel se skládá z celkem 6 budov postavených v alpském stylu. K dispozici je celkem 124 apartmánů. Mezi vybavení všech pokojů patří televize, lednička, set na přípravu kávy a čaje, fén na vlasy a koupelnová kosmetika. Postele jsou možné jak spojené, tak oddělené. Nechybí ani prostorné apartmány se dvěma místnostmi nebo mezonetové pokoje. Tremonti Hotel Karpacz je tak skvělou volbou i pro rodinnou dovolenou.


Hotelové Grotta SPA je skvělým místem pro Vaši relaxaci. Ve wellness zóně je k dispozici vnitřní bazén a celoroční venkovní bazén, sauny a vířivka. Samozřejmostí jsou i blahodárné procedury  s využitím přírodních zdrojů nebo kosmetická ošetření. Zájemci ocení i fitness místnost.


V hotelové GUSTO restauraci si pochutnáte na kombinaci klasických italských pokrmů spolu s alpskou tradicí francouzské, švýcarské a rakouské kuchyně. K posezení je možné využít i Lobby Bar nebo bar u bazénu. Součástí hotelu je i vinný sklípek Tremonti Wine Bar.


Parkování je možné za poplatek na venkovním hlídaném parkovišti u hotelu nebo v podzemní garáži. Ubytovat se je možné za poplatek i s domácími mazlíčky, ti mohou i do hotelové restaurace, kde dostanou vodu a pamlsek.

Stravování

GUSTO restaurace je zaměřena především na kvalitní italskou kuchyni se zpestřením v podobě francouzských, švýcarských a rakouských receptů. K pohodovému posezení slouží hotelový Lobby Bar s nabídkou nápojů a drobných občerstvení. Stejně tak je možné využít i bar u bazénu. Milovníky vína pak určitě potěší hotelový vinný sklípek Tremonti Wine Bar.

Léčebné procedury

Hotelové Grotta SPA nabízí široké spektrum možností pro Vaši relaxace. Využít můžete vnitřní bazén, celoroční venkovní bazén, dětský bazének, vířivku, sauny (suchá a parní), odpočinkovou místnost či masážní trysky. 

K dispozici jsou i procedury v holistickém stylu, důraz je kladen na využití bylinek a přírodních zdrojů. Nechybí možnost kosmetických ošetření.

Samozřejmostí je pak i fitness místnost.

Podmínky ubytování

Storno podmínky

V případě zrušení rezervace zákazníkem mohou být ubytovacím zařízením uplatněny následující storno podmínky:
20% ze sjednané ceny při zrušení rezervace 36 až 26 dní před potvrzeným nástupem, minimálně však manipulační poplatek ve výši 500 Kč.
50% ze sjednané ceny při zrušení rezervace 25 až 11 dní před potvrzeným nástupem, minimálně však manipulační poplatek ve výši 500 Kč.
80% ze sjednané ceny při zrušení rezervace 10 až 4 dní před potvrzeným nástupem, minimálně však manipulační poplatek ve výši 500 Kč.
100% ze sjednané ceny při zrušení rezervace 3 až 0 dní před potvrzeným nástupem, v případě nenastoupení na pobyt, či v případě přerušení pobytu, minimálně však manipulační poplatek ve výši 500 Kč.
Portál Spa.cz si vyhrazuje právo účtovat manipulační poplatek 500 Kč za třetí a každou další změnu termínu pobytu rezervovaného zákazníkem.
Omlouváme se, ale tento hotel již není v nabídce. Ale nezoufejte, níže si můžete vybrat z podobných hotelů v okolí.