10 kouzelných míst z TV

Poznejte populární hotely lépe než jen z televizních obrazovek

Už si opět broukáte znělku Spa.cz s námi? Přinášíme vám 10 kouzelných míst, které znáte z TV a na kterých zažijete výjimečný odpočinek a pořídíte nádherné fotky. Jaký z populárních hotelů si vyberete vy?


LUXUS V KARLOVÝCH VARECH

Vyzkoušejte, jaké to je žít jako filmová hvězda v moderních interiérech Luxury Spa & Wellness Hotelu Prezident. Hotel se nachází v centru Karlových Varů, pouhých 100 m od Vřídla. Na první pohled působí nenápadně, design interiéru vás však oslní. Návštěvou hotelu nepřijdete ani o gastronomický zážitek, protože i jídlo je tu jedna báseň.

Luxury Spa & Wellness Hotel Prezident


POHÁDKA NA KARLOVARSKU

Mezi další hotely, které jsou krásné jako obrázek, patří Sanatorium Kriváň nacházející se v těsné blízkosti dvou karlovarských kolonád. Budova hotelu je zrekonstruovaná a prošla modernizací, takže vás zde čeká zaručený komfort.

Sanatorium KRIVÁŇ


PŘEPYCH V MARIÁNSKÝCH LÁZNÍCH

Z televizních obrazovek vám bude povědomý i hotel Reitenberger Spa Medical. Ten se nachází přímo u hlavní kolonády Mariánských Lázní. Snadno se tak vydáte do centra, zároveň se však můžete nechat zlákat procházkou do nedalekého Slavkovského lesa. Hotel se navíc pyšní širokou nabídkou léčebných i wellness procedur, a vy se tak můžete po procházce náležitě zrelaxovat.

Reitenberger Spa Medical


NECHTE SE OKOUZLIT MARIÁNKAMI

Dominantou hlavní třídy Mariánských Lázní je bezpochyby Pacifik Ensana Health Spa Hotel, který je specifický svou nádhernou fasádou. Ta vytváří spolu s moderním interiérem doslova estetický zážitek z pobytu. Díky podmanivým výhledům na kolonádu a park, který se táhne přes celé centrum Mariánských Lázní, se budete navíc cítit jako v pohádce.

Pacifik Ensana Health Spa Hotel


AKTIVNÍ DOVOLENÁ V LIBVERDĚ

Nedaleko od Liberce je rozeseto několik domů Spa Resortu Libverda. Lázně Libverda jsou proslulé již od 14. století, a to díky svým léčivým pramenům. V okolí navíc najdete spoustu turistických stezek a je zde také nástupní místo pro Singltrek pod Smrkem. Pokud si chcete užít aktivní dovolenou s prvky lázeňské relaxace, pak je tento hotel jak dělaný pro vás.

Lázně Libverda


RODINNÁ DOVOLENÁ VE FRANTIŠKOVÝCH LÁZNÍCH

Deja vú možná zažijete i při pohledu na Lázeňský dům Erika, který  se nachází před lázeňským parkem ve Františkových Lázních. V hotelu panuje pohodová rodinná atmosféra, díky níž se hosté rádi vracejí. Kromě vyhlášeného balneoprovozu zde najdete kavárnu s cukrárnou, posilovnu i taneční parket, kde si každou středu můžete zatancovat při tanečním večeru. Na své si zde tak přijde opravdu každý.

Lázeňský dům Erika


POZNEJTE KRÁSY JESENÍKŮ

Díky skvělé poloze Hotelu Slunný dvůr tu na vás čekají výhledy na překrásné panorama celého Hrubého Jeseníku. Hotel se nachází přímo v Lázních Jeseník a dovolenou si tu užijete v létě i v zimě. V každém období má totiž hotel své osobité kouzlo.

Hotel Slunný dvůr


KOUSEK SECESE V KARLOVÝCH VARECH

V nejstarší vilové čtvrti Karlových Varů, v tzv. Westendu, leží Villa Smetana. Hotel vznikl propojením historických secesních budov – Villy Strunz a Villy Waldert. Užijte si kouzelnou atmosféru v nádherné zelené zahradě i při procházce městem.

Villa Smetana


SETKÁNÍ HISTORIE S MODERNÍM DESIGNEM

V Mariánských Lázních, nedaleko Zpívající fontány, naleznete Grandhotel Nabokov. Díky propojení 7 historických budov a moderní dostavbě wellness centra Aglaja se tu snoubí klasická lázeňská architektura 19. století s designem 21. století. Pobyt si tu tak užijí milovníci historie, ale i současného stylu.

Grandhotel Nabokov


CELOROČNÍ DOVOLENÁ V JESENÍKÁCH

Dalším tipem na pohádkový hotel v Jeseníkách je Hotel Kamzík. V okolí se nachází spousta možností na všelijaké volnočasové aktivity, a to pro jakékoliv roční období. V zimě si tu skvěle zalyžujete - v Jeseníkách se drží sníh nejdéle v celé republice, a tak si ho tu užijete od listopadu až do Velikonoc. V létě pak můžete vyzkoušet nedaleké lanové centrum a všem ukázat, co ve vás je.

Hotel Kamzík


Doufáme, že vás hotely, které pravidelně vídáte na vašich televizních obrazovkách, zaujaly. Pokud by se vám však i tak zdálo, že nemáte dostatek inspirace, prohlédněte si všechny lázeňské a wellness pobyty, které máme v nabídce.

Pokud byste si i přesto s výběrem pobytu nevěděli rady, kontaktujte nás na e-mailové adrese [email protected] nebo na telefonním čísle +420 483 515 290.

Vaše Spa.cz