10 let výročí Spa.cz

Oslavujte, soutěžte, relaxujte

O nás

Portál Spa.cz přináší svým klientům již více než 10 let zážitky, uvolnění, relax a vzpomínky na odpočinkovou dovolenou v lázních a wellness hotelech v České Republice a dalších pěti zemích střední Evropy. Za Spa.cz stojí parta neformálních lidí, které svá práce baví. Všechny nás spojuje záliba v cestování. Můžete nás dokonce potkat v některém z nabízených hotelů, které pravidelně navštěvujeme. V naší nabídce naleznete wellness pobyty, lázeňské pobyty, relaxační pobyty, last minute pobyty a mnoho dalších zajímavých pobytů. Dnes nabízíme téměř 5 000 balíčků v lázeňských destinacích a wellness hotelech.

O oslavách výročí

Od roku 2008, kdy bylo Spa.cz založeno, jsme ušli velký kus cesty. Při spuštění portálu Spa.cz měla naše posádka sotva pět zaměstnanců. Nyní se o vás stará více než 30-členný tým a spolupracuje s námi více než 700 lázeňských a wellness hotelů. Do dnešního dne jsme vám pomohli s více než 106 000 relaxačními pobyty! A to vše jen díky vám, věrným klientům.

Proto jsme pro vás připravili 10 týdnů soutěží o 10 pobytů v 10 českých lázních. Každý týden oslav budeme na stránce Spa.cz/10let postupně odkrývat jednu z deseti soutěžních otázek, každou o týdenní lázeňský pobyt pro 2 osoby. Výherci luxusních pobytů budou losováni každý týden. Každého oslavujícího soutěžícího navíc odměníme 500 Kč dárkovým poukazem za jeho první správně zodpovězenou otázku.


Soutěžte o pobyty v těchto hotelech:

Spa & Kur hotel Harvey ****

Spa resort Tree of Life ****

Lázeňský dům Praha ***

Hotel Palace ****

Spa Resort Libverda ***

Lázeňský hotel Terra ***

SPA Hotel Felicitas ****

Spa Hotel Děvín ***

Lázně Jupiter Bechyně ***

Wellness Hotel REZIDENCE ****


Sledujte každý týden Spa.cz/10let nebo Facebook Spa.cz, kde se dozvíte o soutěžních otázkách.