7 nejlépe hodnocených wellness hotelů za rok 2022

Ověřeno hosty Spa.cz!

Uteklo to jako voda a nový rok je tu. A právě začátek roku je ideální příležitostí pro rekapitulaci toho starého. Proto jsme si pro vás připravili žebříček 7 nejoblíbenějších wellness hotelů za rok 2022, díky kterému můžete načerpat inspiraci pro vaši letošní dovolenou. 

Pojďme se podívat, jaká místa dostala od hostů Spa.cz v roce 2022 perfektní hodnocení a výjimečné recenze. 

Kde zažijete ty nejlepší lázeňské a wellness pobyty?


ALA HOTEL****

Začínáme tím nejlepším – hotely, které od našich hostů dostaly TOP hodnocení, tedy celých 100 %. Jako první jste so zamilovali Ala hotel Bystřice nad Pernštejnem, ve kterém vás okolní příroda rozhodně nenechá pospávat na pokoji. Budete totiž obklopeni turistickými trasami, rozhlehlými pastvinami i regionálními farmami s domácími produkty. Je to zkrátka místo jako stvořené pro romantický pobyt i dovolenou s dětmi.

Co o návštěvě hotelu píší naši hosté? „Mohu jen doporučit! Po všech stránkách spokojenost. Musím vyzdvihnout moc milý a vstřícný přístup zaměstnankyň-recepčních. Příjemné prostředí, perfektní wellness. Měli jsme zakoupen balíček, vše bylo skvěle zajištěno. Mísa čerstvého ovoce, láhev sektu. Vynikající káva po celou dobu pobytu je pro všechny hosty hotelu zdarma. Snídaně byla bohatá, vše bylo neustále doplňováno. Hotel je čistý a voňavý. Takže my si pobyt opravdu užili hezky. Děkujeme za vše.“Ala hotel Bystřice nad Pernštejnem


APARTMÁNY ENGADIN***

Není velkým překvapením, že 100% hodnocení získaly také Apartmány ENGADIN v Krušných horách. Tento hotel v horském stylu je synonymem útulného ubytování, ve kterém si pochutnáte na výtečné snídani, dobijete baterky ve wellness a po sportovním vyžití v centru Božího Daru se sem budete s  radostí vracet. Je to zkrátka ideální místo pro váš aktivní pobyt 2023.

Co o návštěvě hotelu píší naši hosté? „Vřelé přivítání, jednoduché a rychlé odbavení online. Dobrá telefonická dostupnost v případě pozdního příjezdu. Prostorný pokoj s balkonem. Parkování přímo před hotelem. Úžasná wellness zóna. Lyžárna s vyhříváním. Snídaně formou bufetu. Hotel můžeme vřele doporučit a rádi se sem kdykoli vrátíme.“Apartmány ENGADIN


DESIGN PENSION TWENTY****

Posledním šampionem se 100% hodnocením se stal Design Pension Twenty, který je díky své lokalitě v centru města oblíbeným ubytováním pro poznávání krás Poděbrad. Hosté si chválí nejen prostorné pokoje včetně pohodlných matrací, ale především vyhlášenou kavárnu, ve které si kromě výběrové kávy z pražírny vychutnáte také výtečnou snídani v ceně pobytu.

Co o návštěvě hotelu píší naši hosté? „Skvělé, čisté ubytování, jelikož je nás pět, měli jsme k dispozici apartmán, kde si tři děti mohly vybrat dokonce místnost, kde budou spát. Součástí apartmánu byla i kuchyň. K dispozici nám byla i soukromá zahrádka pouze pro hosty penzionu. Město Poděbrady je úžasné, přátelští místní obyvatelé.“Design Pension Twenty


HOTEL DVORANA****

A jedeme dál! Tentokrát do Hotelu Dvorana s hodnocením 99,6 %. Toto místo v Karlových Varech je kombinací tradice a moderny. Hlavní budova si totiž zachovala architekturu z roku 1915, zároveň tu však můžete zhlédnout film v unikátním kinosále. 

Hosty v loňském roce nadchl především personál, který vám se vším ochotně pomůže, ale také masáže přímo v hotelu. A pokud nevíte, kam vyrazit na dámskou jízdu, navštivte Studio Dvorana, v něm si můžete dopřát kosmetické a zkrášlovací úkony, ale i kadeřnické služby. Po návštěvě hotelu se budete zaručeně cítit jako bohyně.

Co o návštěvě hotelu píší naši hosté? „Při našem víkendovém pobytu bylo vše v naprostém pořádku. Užili jsme si pohodu a klid, milý a ochotný personál, skvělé masáže i dobrou kuchyni. Skvělé vybavení a komfortní velikost pokoje, kinosál a výborná masáž“Hotel Dvorana


CHATEAU HERÁLEC & SPA*****

V žebříčku se nám umístil i Chateau Herálec & Spa by L'OCCITANE, a to s 99,5% hodnocením. Hotel se pyšní luxusním ubytováním, ale nabízí i příjemnou atmosféru a hlavně soukromí. Naši hosté vám navíc dosvědčí, že se rozhodně nejedná o pouhé pozlátko, ale čeká tu na vás opravdový přepych. 

Užijete si tu skvělé wellness a jedničku od hostů získala také zámecká restaurace. Nezní to jako dokonalé místo pro romantický pobyt pro dva?

Co o návštěvě hotelu píší naši hosté? „Ubytování opravdu komfortní. Při příjezdu milé přivítání, včetně nádherné růže pro dámu. Apartmán - nádhera, čisto, upraveno. Personál profesionální, ale současně milý a velmi ochotný. Restaurace - opravdu pět hvězdiček. Prvně jsme se setkali, že u snídaně máte nabídku a můžete kombinovat. Jídlo perfektní a dle Vašeho přání. Pobyt byl velice příjemný a určitě si jej zopakujeme.“Chateau Herálec & Spa by L'OCCITANE


CHÂTEAU ŠANOV*****

Zámecká ubytování jsou u našich hostů opravdu oblíbená. Potvrzuje to i Château Šanov s hodnocením 99,8 %. Tento hotel je kategorie adults only, což znamená, že ubytovává hosty až od 15 let. Čeká vás tu tak opravdu ničím nerušený relaxační pobyt. Kdo by nechtěl zažít perfektní wellness pobyt na zámku?

Co o návštěvě hotelu píší naši hosté? „Pobyt jsme si moc užily, personál byl skvělý, zajímali se o naše potřeby a přání, oceňuji osobní přístup. Nádherné pokoje, člověk si opravdu přijde jak princezna :) Perfektní kuchyně.Château Šanov


HOTEL RESTART****

Blížíme se do cíle, i když název Hotelu reSTART s hodnocením 99,2 % naznačuje přesný opak. Jde o nejvyšší budovu v celém Jičíně, díky čemuž si vás získá nejkouzelnějšími výhledy. A také lokalitu hotelu si hosté (nejen) v loňském roce chválili nejvíce. Umístění v samém srdci Českého ráje je totiž skvělou výhodou, pokud se rozhodujete, kam vyrazit na rodinný pobyt s dětmi.

Co o návštěvě hotelu píší naši hosté? „S pobytem jsme byli velice spokojeni. Hotel je čistý, krásný, na úrovni, zároveň do určité míry rodinný. Velmi milý personál a fantastické snídaně.
Hotel reSTART


Našli jste svého favorita? Věříme, že vám nejoblíbenější hotely loňského roku budou inspirací, a těšíme se na spoustu společné relaxace v roce 2023.

Vaše Spa.cz