7 tipů na valentýnské wellness jako z pohádky

Kam za luxusní romantikou pro dva?

Využijte svátek svatého Valentýna pro odpočinek a společně strávený čas se svou drahou polovičkou. Valentýn letos vychází na úterý, a je tak ideální příležitostí pro romantický prodloužený víkend ve wellness.

Dopřejte si společné chvilky v privátní vířivce, romantickou večeři při svíčkách nebo třeba párovou masáž na jednom z pobytů pro zamilované. Pro inspiraci vám přinášíme 7 tipů na luxusní valentýnské wellness pobyty, kterým neodolá žádná romantická duše.Valentýnské pobyty


Chcete svou drahou polovičku překvapit? Wellness pobyt pro dva můžete věnovat také ve formě dárkového poukazu s vizuálem pro zamilované. Potěšte ji i jeho luxusním dárkem v podobě zážitku v obálce.

Dárkové poukazy


NEJKRÁSNĚJŠÍ WELLNESS NA KARLOVARSKU

Proč nezačít rovnou tím nejlepším? V Luxury Spa & Wellness Hotelu Prezident se budete vznášet na obláčku relaxace v moderním wellness, které bylo v roce 2022 vyhlášeno za nejlepší v Karlovarském kraji. 

Opravdu výjimečný zážitek vás však čeká až při společné přísadové koupeli v privátním Spa Suitu. Díky této proceduře zvané Zlatý Rassoul společně zrelaxujete pomocí peelingu z bahen a jílů z různých koutů světa. A přitom stačí zajet do Karlových Varů. Unikátní romantika, co říkáte?

Luxury Spa & Wellness Hotel Prezident


ROMANTICKÉ SLOVENSKO

Pokud toužíte spojit valentýnský pobyt s poznáváním cizích krajin, pak vycestujte na Slovensko. V Hotelu Panorama vás ubytují v romanticky vyzdobeném pokoji, ráno vás probudí voňavá snídaně do postele a vaší jedinou povinností bude se včas dostavit na wellness procedury a do vířivky, kterou budete mít jen a jen pro sebe.

Po společné relaxaci rozhodně doporučujeme i průzkum Trenčianských Teplic. Na procházku těmito nejstaršími a zároveň nejoblíbenějšími lázněmi na Slovensku budete společně dlouho vzpomínat. Od jedinečných tureckých lázní, přes krásný lázeňský park s jezírkem až po vůni rozlehlých lesů. To všechno za tu cestu zkrátka stojí.

Hotel Panorama Trenčianske Teplice


LÁSKYPLNÉ LAŠKOVÁNÍ NA JIŽNÍ MORAVĚ

Wellness s vinnými procedurami, moravská kuchyně a místní víno. Dokážete si snad představit lepší valentýnskou kombinaci? Jižní Morava je synonymem romantického pobytu, stejně jako Amande Wine Wellness Hotel v Hustopečích.

Pobyt s názvem Jsem romantik je všeříkající. Jen ve dvou si tu pochutnáte na 5chodovém zážitkovém menu ve spojení s prvotřídními víny. Především však vyzkoušíte něco zcela nového, konkrétně proceduru Láskyplné laškování. Co vás během ní čeká? Nechte se překvapit. Napětí a zvědavost je přeci důležitou součástí všech romantických chvil.

Amande Wine Wellness Hotel


MOŘE (LÁSKY) UPROSTŘED BESKYD

Pobyt jako z pohádky vás čeká ve Wellness hotelu Ondrášův dvůr, kde myslí na vaše soukromí po celý rok. V hotelu totiž nenajdete duši mladší 15 let. Chcete-li si odpočinout od dětí a hluku, utéct do pohádkové krajiny beskydských lesů je tak ideálním řešením.

Pro dokonalé pohodlí si můžete vybrat mezi Apartmánem de Luxe s terasou nebo Spa Superior pokojem s vlastní saunou. Na co se ale budete těšit nevíce? Rozhodně na romantickou koupel ve venkovní kádi s lahví prosecca a na návštěvu Tropicu, který vás mrknutím oka přenese na exotickou pláž. A to vše uprostřed Beskyd.

Wellness hotel Ondrášův dvůr


(ZA)MILOVANÉ JESENÍKY

Touží srdce vaše a vaší drahé polovičky po čistém horském vzduchu? Pak vyrazte do Wellness Hotelu Peras ležícím v samém středu Hrubého Jeseníku. Malebná příroda všude kolem je romantická sama o sobě, vstup do wellness nebo degustační večeře však povznese váš valentýnský pobyt za zcela novou úroveň. Věřte nám, na zimní procházku zakončenou v privátní vířivce s lahví sektu budete ještě dlouho vzpomínat.

Wellness Hotel Peras


ROMANTIKA POD HVĚZDAMI

V Jeseníkách ještě chvíli zůstaneme. Co je totiž romantičtější než společné chvíle pod hvězdným nebem? Snad už jen přidat venkovní vířivku a lahev sektu. Tuto luxusní kombinaci se vším všudy můžete okusit ve Ville Regenhart, kde je romantika pod hvězdami na každodenním pořádku. Stejně tak i romantická večeře při svíčkách a volný vstup do hotelového wellness světa, ve kterém najdete mimo jiné i krásný bazén s vodopádem. 

Wellness & Spa hotel Villa Regenhart


KOUZELNÁ NOC NA ZÁMKU

Pokud milujete atmosféru dávných dob, vydejte se na Zámek Kamenný Dvůr ležící v srdci lázeňského trojúhelníku. Pobyt na zámku v obklopení malebného zámeckého parku srší romantikou po celý rok, Valentýn je však i tady výjimečnou událostí.

Během valentýnského pobytu si pochutnáte na speciální á la carte večeři se sklenkou vína i vynikajícím dezertem a zrelaxujete v zámeckém wellness se saunami a bazénkem s mořskou vodou. Co by to ale bylo za romantický wellness pobyt bez příjemné masáže? Páni se mohou těšit na klasickou relaxační masáž a dámy zase na provoněnou aroma masáž. Spojte historii s moderním zážitkem a navštivte Kynšperk nad Ohří.Zámek Kamenný Dvůr


Potřebujete s romantických wellness pobytem pro dva poradit? Kontaktuje nás na e-mailové adrese [email protected] nebo na telefonním čísle +420 483 515 290. Rádi Vám pomůžeme.

Vaše Spa.cz