7 tipů na zimní wellness

Zahřejte se v sauně a při procedurách

Přemýšlíte, kam se schovat před zimou? Nemusíte létat na druhý konec světa - perfektní relax najdete i v České republice. Vybrali jsme pro vás hotely, které nabízejí pobytové balíčky i pro zimní období. Jsou nabité hřejivými procedurami, gastronomickými zážitky a relaxací ve všech myslitelných formách.

Kynšperk nad Ohří - aristokratický luxus

Tu pravou zámeckou atmosféru a luxus si užijete v zámeckém hotelu Chateau Kynšperk v Kynšperku nad Ohří. V nádherném prostředí si můžete užít hýčkání, které vám zpříjemní i nevlídné zimní dny. Pobytový balíček Hřejivý wellness ve všední dny vás nabije energií! Těšit se můžete na bohatou polopenzi a hřejivé procedury, které jsou zahrnuty v ceně. Krev v žilách vám rozproudí i horký nápoj s vitamíny, který na vás čeká jako welcome drink. Wellness si při pobytu užijete také dosytosti, protože vstup do bazénu, saun a solné komory máte po dobu pobytu neomezený.

Poděbrady - srdeční záležitost

Naprosté nicnedělání si užijete při pobytu v lázeňském městě Poděbrady ve Středočeském kraji. Pouhou hodinku cesty od Prahy najdete přímo na lázeňské kolonádě v Penzionu Alfa vše, co pro klidný a nerušený podzimní a zimní pobyt ve všedních dnech budete potřebovat. 

V penzionu se nachází wellness centrum, ve kterém na vás čeká perličková koupel a masáž na vodním lehátku či Shiatsu křesle. Pokud zatoužíte po více procedurách, můžete si je dokoupit přímo na místě s 10% slevou. A co nejvíce ocení ti, kdo nejsou ranními ptáčaty? No přece snídani do postele - tu máte při ubytování také zahrnutou v ceně.

Lednice - perla jižní Moravy

Lázeňské centrum jižní Moravy jsou nedávno otevřený Spa Resort Lednice nedaleko Břeclavi. Přímo v srdci unikátního Lednicko-Valtického areálu se nachází luxusní ubytovací a relaxační zařízení, kde si přímo královsky odpočinete. V rámci pobytového balíčku Zimní pohlazení se můžete těšit na uvolnění při částečné masáži z léčivého konopí, na prohřátí při parafinovém zábalu rukou a na regeneraci při jódové mořské koupeli. V ceně pobytu je bohatá polopenze a neomezený vstup do bazénu s léčivou mořskou vodou.

Mariánské Lázně - romantika na kolonádě

Procházku po lázeňské kolonádě s hrnkem horkého svařeného vína a s čerstvě připravenou lázeňskou oplatkou si můžete v Mariánských Lázních v doprovodu své drahé polovičky užít i vy. Romantický pobytový balíček s vůní Hawaje si pro letošní zimu připravil Parkhotel Golf Mariánské Lázně. Při příjezdu na hosty čeká na každý pár na pokoji láhev sektu a belgické pralinky a poté se hosté mohou těšit na 2 uvolňující procedury s Hawai olejem s omamnou vůní. Součástí pobytu je i romantická večeře při svíčkách. Tak co říkáte, užijete si romantickou zimu v Mariánských Lázních?

Kopanice - Božský relax

Má pro vás zimní čas tajemný magický nádech? Chcete si vyzkoušet, jak jsou účinky bylinek na váš unavený organismus? Pak je tu jediná možnost - zajet si do Hotelu Kopanice na Víkend Žítkovských bohyní do legendami opředené obce Žítkové na Uherskohradišťsku. Kromě ubytování s polopenzí se můžete těšit na neomezený vstup do wellness a čarovnou masáž bylinnými váčky. Okolní krajina moravských kopanic vám zajisté učaruje i v zimním období a třeba při procházkách po zdejších kopcích narazíte i na některého pamětníka místních proslulých bohyní. Doslova magický odpočinek vás čeká v Hotelu Kopanice.

Fryšava pod Žákovou horou - Víkend v rumovém opojení

Jestli vás letos v zimě něco pořádně rozehřeje, bude to na stoprocent Pobytový balíček s degustací rumů v Hotelu Medlov na Vysočině. V příjemném prostředí u obce Fryšava pod Žákovou horou si můžete dopřát pobyt vskutku milionářský. Návštěvníci mají kromě ubytování s polopenzí v balíčku také slevy na skipas do lyžařského areálu Harusák či do ZOO Jihlava. V ceně je také masáž dle vašeho výběru a nápoj s dezertem, který vám zpříjemní odpoledne. Užít si také můžete hodinu kulečníku přímo na hotelu zdarma.

Branná - odpočinek v Jeseníkách

Zima může být krásná i v Jeseníkách! A užijí si jí lyžaři i milovníci ničím nerušeného odpočinku. Pobytový balíček Zimní wellness v Jeseníkách ve Wellness Hotelu Kolštejn v Branné dokáže uspokojit obě skupiny najednou. V rámci balíčku jsou zahrnuty skipasy i vstup do hotelového bazénu. Zapomenout nesmíme ani na parafínový zábal zad a klasickou masáž. Příjemným bonusem do chladných dnů může být i bylinkový lektvar ke každé proceduře.


Naladili jsme vás na vlnu zimní pohody ve wellness? Pokud ano, tak na nic nečekejte a rezervujte ubytování a váš pobyt na Spa.cz