7 wellness novinek na Spa.cz

Co je nového ve světě odpočinku?

Rok 2022 sebou kromě jiného přinesl také několik novinek, které máte šanci na Spa.cz ulovit už nyní. Na jaké wellness a lázeňské pobyty můžete vyjet jako jedni z prvních? Výběr těch nejčerstvějších wellness hotelů vám přinášíme v dnešním článku.


STAROSTI NECHTE DOMA A UŽÍVEJTE SI V TRNOVÉ U PRAHY

Ubytování v Chateau Trnová u Prahy je pohlazením po duši. Unikátní objekt panského sídla v Trnové v sobě hravě kombinuje typicky zámecké prvky s moderním designem a dává tím vzniknout zcela jedinečné atmosféře, která vás hned po příjezdu naprosto okouzlí.

V blízkém okolí hotelu se nacházejí 2 golfová hřiště, po domluvě je možné zajistit romantickou vyjížďku na koni a v prostorné zahradě si zacvičíte jógu s profesionální lektorkou. Útulné wellness nabízí krytý bazén a střešní vířivka pod širým nebem.

Hotel & Restaurant Chateau Trnová 


ZA SPORTEM I RELAXACÍ NA LIPNO

Odpočinková dovolená na Lipně je skvělá v jakoukoliv roční dobu. Ať už vyrazíte v zimě na lyžařský pobyt, nebo se vydáte za objevováním pokladů šumavských lesů v letní sezóně, bez pochyby si vás místní krajina získá.

Pohodlné ubytování se vším, co byste při vašem wellness pobytu na Šumavě mohli potřebovat, vám nabídnou moderní a vybavené apartmány v JBX Resortu Avenue v Lipně nad Vltavou.

JBX Resort Avenue Lipno 


ZÁMECKÁ POHODA VE ZLÍNSKÉM KRAJI

Romantické chvilky ve dvou vám zajistí luxusní prostředí další novinky na Spa.cz. Nově opravený hotel Zámek Wichterle nabízí stylové ubytování, netradiční pivní lázně a výtečnou gastronomii. To vše najdete pod jednou střechou ve Zlínském kraji, jen pár kilometrů od věhlasných Luhačovic.

V obci s poetickým názvem Slavičín si můžete splnit svoje nejtajnější sny a touhy. Tedy alespoň to slibují wellness pobyty na zámku Wichterle.

Zámek Wichterle 


SELSKÁ ROMANTIKA NEDALEKO PRAHY

Poklidnou venkovskou atmosféru rozsáhlého statku ovšem s veškerým komfortem nabízí svým návštěvníkům Dvůr Pecínov. Nachází se jen pár kilometrů od Benešova a je perfektní volbou pro pohodovou wellness dovolenou, pokud je toho na vás ve městě již příliš.

Dvůr Pecínov je obklopen pastvinami s pasoucími se koňmi, na kterých si během pobytu můžete zajezdit - ať už v přírodě, tak i v kryté jízdárně. O vaše chuťové pohárky se postará personál ve stylové restauraci Špejchar a ubytování v několika typech pokojů uspokojí i ty nejnáročnější. Samozřejmostí je wellness zóna s vířivkou a několika typy saun.

Dvůr Pecínov 


Horská obec Čeladná v Beskydech v sobě skrývá Horský hotel Lorkovu Vilu, který je  synonymem skvělého ubytování a mimořádně kvalitních služeb. Hotel je ideální destinací nejen pro rodiny s dětmi, ale také pro romantický wellness pobyt s partnerkou či partnerem. V průběhu celého roku si můžete dopřát ubytování v některém ze stylově rekonstruovaných pokojů či blahodárné procedury ve wellness. Horský hotel Lorkova Vila rozhodně stojí za vyzkoušení!

Horský hotel Lorkova Vila 


JAK SE ŽIJE NA ZÁMKU V KYNŠPERKU?

Luxusní ubytování s veškerým komfortem, který si na vašich cestách po vlasti umíte představit, nabízí hotel Zámek Kamenný dvůr v Kynšperku nad Ohří. Snídani si vychutnáte na prostorné terase s výhledem na zámecký park, dopoledne uvolníte tělo při jemné masáži, odpoledne si užijete pohodu ve vířivce a večer si pochutnáte na specialitách šéfkuchaře v přepychové restauraci - není to sen?

Pokud se vám taková dovolená zamlouvá, pak vyrazte do západních Čech třeba s maminkou nebo kamarádkou!

Zámek Kamenný Dvůr


DOVOLENÁ PRO SPORTOVCE VE VOJKOVICÍCH

Toužíte po aktivní dovolené s přírodou na dosah? Pak si vaše srdce ihned získá sympatický hotel Sherwood v Karlovarském kraji. Ten se nachází na na rozhraní Doupovských a Krušných hor. V okolí je bezpočet tras pro pěší turistiku i cykloturistiku a pokud se pro pobyt rozhodnete v zimním období, můžete vyrazit také na běžky nebo lyže do nedalekého lyžařského areálu u lázní Jáchymov. Po sportovních aktivitách jistě uvítáte i příjemné lenošení ve vířivce a sauně. 

Hotel Sherwood 


Nové hotely s wellness a lázeňskými pobyty přibývají na Spa.cz každou chvíli, tak nás nezapomeňte sledovat, ať vám neuteče žádná čerstvá novinka!

Vaše Spa.cz