Adventní trhy v lázních

Relax a vánoční atmosféra

Vánoce se blíží a vy pořád nemáte tu správnou vánoční náladu? Nejlepším lékem na to jsou zaručeně adventní trhy, kde hrají koledy, voní svařák, svítí světýlka a lidé se usmívají. Navštivte adventní trhy v lázních a užijte si různé procedury v hotelu, odpočiňte, nasávejte vánoční atmosféru či nakupujte dárky.

V kterých lázních najdete adventní trhy?

Lázně Karlovy Vary

Vánoční trhy se zde konají od 1. 12. 2018 do 6. 1. 2019 ve Smetanových sadech. Připravené jsou stánky, různé atrakce, tvořivá dílnička, soutěže i bohatý program v podobě kulturních akcí.

Františkovy Lázně

Při pobytu v jednom z mnoha hotelu Františkových Lázní doporučujeme navštívit nedaleké Chebské vánoční trhy na Náměstí Krále Jiřího z Poděbrad, které probíhají od 1. 12. – 26. 12. 2018 (občerstvení a kluziště až do 1. 1. 2019). Můžete si zabruslit na připraveném kluzišti, pochutnat na různých dobrotách, obejít stánky, navštívit s dětmi dílničky nebo kouknout na doprovodný kulturní program.

Lázně Jeseník

Tady se vánoční program s jarmarkem koná 18. 12. 2018 a pochutnáte si na sváteční polévce za doprovodu hudební produkce. Popřípadě je možné zajet do Olomouce na úžasné vánoční trhy, které po celou dobu adventu nabízejí mnoho stánků s různými druhy punčů, nechybí skvělá gastronomie a prodej řemeslných výrobků, vánočních ozdob či dárků pro vaše blízké.

Lázně Libverda

Tyto lázně leží opravdu nedaleko Liberce, proto není žádný problém v době adventu navštívit vánoční trhy v tomto svátečně vyzdobeném městě. Stánky s všelijakými výrobky na náměstí Dr. E. Beneše doplňuje pódium s bohatým programem, před radnici je vystavený pohyblivý betlém a pro děti je k dispozici kolotoč. Adventní trhy probíhají od 30. 11. – 23. 12. 2018.

Lázně Teplice nad Bečvou

Dvoudenní adventní trhy můžete v Teplicích stihnout 15. – 16. 12. 2018. K dispozici bude svařené víno s hrníčkem, tradiční adventní hodování, horké lázeňské oplátky, stánky s dárkovým zbožím a různými pochoutkami, farmářskými výrobky a samozřejmě bohatý program.

Třeboň

I tohle oblíbené lázeňské město v jižních Čechách má v době adventu co nabídnout. Na Masarykově náměstí probíhají adventní trhy už od 1. 12. 2018 až do 6. 1. 2019. Téměř každý den je připravený kulturní program, vystavený je dřevěný betlém, nechybí rozsvícený vánoční strom, koledy a vůně či chuť svařáku i jiných pochoutek. Součástí trhu jsou také stánky, kde si můžete nakoupit různé drobnosti.