Babylon v Liberci otevřel nový FUNPARK

Kopec nové zábavy již 30. 7. 2021

Už jste to slyšeli? Největší zábavní komplex v Liberci Wellness Hotel Babylon přichází s další novinkou. Dne 30. 7. 2021 otevřel nové zábavní středisko pod názvem FUNPARK, které najdete v místech bývalého nákupního městečka v komplexu budovy. Tak hurá za zábavou!

Kdo bude ve FUNPARKU jako doma?

FUNPARK je střediskem zábavy pro děti jakéhokoliv věku. Na své si zde přijde hravé batole, stejně jako zvídavý teenager. Pro ty nejmenší jsou k dispozici měkké herní atrakce, pro starší pak skluzavky, prolézačky i trampolíny. A to stále není vše! Troufnete si na ninja arénu či opičí dráhu? Pro milovníky skupinových sportů si Babylon připravil sportovní hřiště pro fotbal či basket. Myslelo se zkrátka na všechny.

Co je předností FUNPARKU?

FUNPARK Babylon není jen synonymem dobré zábavy, ale také kvalitního rozvoje a aktivní hry. Je to tak, dokonalá kombinace je na světe! Děti zde mohou rozvíjet své pohybové dovednosti, správnou koordinaci a v neposlední řadě také svou tvořivost a představivost. Cílem FUNPARKU je uvést děti do lepší alternativy dnes tak oblíbeného virtuálního světa.Ve FUNPARKU najdete mnohem více!

Dostali jste z té velké dávky zábavy hlad? Pak zavítejte do Banana Café, ve kterém doplníte energii vy i vaše ratolesti.

Plánujete pro vaše děti narozeninovou oslavu? FUNPARK v centru Liberce je skvělou volbou! O výzdobu, občerstvení, dort i tu nejlepší zábavu bude postaráno za vás! Stačí si jen vybrat jednu ze 6 party místností a z nabídky hned několika narozeninových balíčků. Dopřejte vašim dětem nezapomenutelnou oslavu.


Pokud chcete zažít výjimečnou rodinnou dovolenou plnou zábavy pro děti i dospělé, pak už víte, kam zamířit! 

Kompletní nabídku pobytů Wellness Hotelu Babylon najdete na Spa.cz.

FUNPARK Babylon se těší na své první hosty.