Co je na Spa.cz nového?

Objevujte nové wellness hotely a ubytovací zařízení

Na Spa.cz neleníme a stále pro vás zajišťujeme další možnosti, kde si budete moci odpočinout, až se pandemie přežene. Podívejte se na nové wellness hotely a ubytovací zařízení v naší nabídce a rezervujte si pobyt na léto, dokud je čas!

PEKLO ČERTOVINA - PRO HŘÍŠNÍKY I ČISTÉ DUŠE

Podle názvu peklo, podle našeho názoru ráj. Peklo Čertovina nedaleko Hlinska je perfektním místem pro zábavnou rodinnou dovolenou. Ubytovací zařízení Peklo Čertovina je součástí rozsáhlého areálu s opravdovým podzemním peklem, kde na hříšné duše čekají nejen čerti, ale i samotný pán pekel. Na místě si užijete tematický program i stylové ubytování. Noc můžete strávit v Luciferově doupěti, v pokoji u Ježibaby a nebo na kajutě pirátské lodi.

PROFAMILY HOTEL TOP - PRO RODINU JEN TO NEJLEPŠÍ

Rodinná dovolená v srdci Krkonoš už nemusí být jen vaším snem. ProFamily Hotel TOP na Benecku nabízí vše, co byste pro klidnou dovolenou s vašimi ratolestmi mohli potřebovat. K dispozici je dětská herna, venkovní prolézačky a samozřejmě jsou dětští návštěvníci vítaní i ve wellness. A to není všechno! Během pobytu si do sytosti můžete užít i místní vyhlášenou kuchyni!

Pokud chcete vyrazit do přírody, nemusíte dlouho cestovat. Kolem hotelu se to jen hemží turistickými stezkami. Nedaleko najdete například Stezku v korunami stromů a oblíbenou lufťákovu stezku. Dovolená v zimě i v létě bude v ProFamily Hotelu TOP naprosto nepřekonatelná!

HOTEL KAREL IV. - KRÁLOVSKÁ DOVOLENÁ V ČESKÉM RÁJI

Ubytování v hotelu, který nese jméno po jednom z největších českých panovníků - Karlu IV., si užijí všichni s romantickou duší, kteří milují procházky ve skalních městech a v zachovalé přírodě. Díky ubytování v tzv. bráně do Českého ráje budete mít na dosah ruky nejen nejznámější Prachovské skály, ale třeba také Hruboskalské skalní město či tajemné Drábské světničky.

V hotelu Karel IV. najdete nejen komfortní ubytování, ale také prostorný venkovní bazén a saunu, která přijde po pěší túře vhod. Hotel Karel IV. v Turnově je skvělou volbou pro pohodovou jarní či letní dovolenou v ČR.

RESIDENCE RUTH - NAČERPEJTE SÍLU V HORSKÝCH LÁZNÍCH

Janské Lázně jsou v letní i v zimní sezóně oblíbeným střediskem. Kromě pestré škály sportovního vyžití jsou vyhledávané i díky čistému vzduchu a místním vyhlášených lázním. Útulné ubytovací zařízení Residence Ruth se nachází jen pár kroků od lázeňské kolonády a centra města. Lanovka na Černou horu je od hotelu vzdálená zhruba 10 minut pohodlné pěší chůze. Ubytování v Residenci Ruth si zamilují všichni, kteří touží poznat Krkonoše z trochu jiné stránky a báječně si při tom odpočinout.

APART HOTEL JABLONEC - IDEÁLNÍ ZÁKLADNA PRO  PUTOVÁNÍ PO JIZERKÁCH

Klidné ubytování v blízkosti jablonecké přehrady nabízí Apart Hotel Jablonec. Kromě komfortu si při pobytu v Apart Hotelu pochutnáte i na Itálií inspirovaných pochoutkách místní restaurace.

Ubytování v Jablonci je perfektní volbou, pokud vás lákají Jizerské hory, které jsou z centra nadosah ruky. Jablonec nad Nisou kromě jiného nabízí i unikátní Muzeum skla a bižuterie, které byste si při pobytu neměli nechat ujít. Navštívit můžete i další zajímavé turistické cíle spojené s tradicí šperkařství a sklářství v tzv. Křišťálovém údolí.

SANATORIUM KLÍMA - VŠE PRO VAŠE ZDRAVÍ

Pokud je pro vás zdraví naprostou prioritou a hledáte pro vaší dovolenou klidné místo, kde můžete pro prevenci udělat maximum, pak je Sanatorium Klíma premium Spa&Wellness perfektní volbou. Stylové prostředí hotelu a luxusní wellness zářící novotou si zamilujete.

Františkovy Lázně jsou oblíbenou destinací nejen díky dlouholeté lázeňské tradici, ale také díky krásnému okolí s mnoha možnostmi sportovního i kulturního vyžití. Pobyt v Sanatoriu Klíma je vhodný pro všechny věkové generace, ale zejména pro seniory, kteří touží po pořádném wellness pobytu.

HOTEL EBERSBACH A DEPANDANCE EDWARD KELLY - MAGICKÝ RELAX V BLÍZKOSTI KRUMLOVSKÉHO ZÁMKU

Luxusní ubytování v centru Českého Krumlova nabízí stylový Hotel Ebersbach s nedalekou depandancí, která nese jméno po známém a tajemném alchymistovi siru Edwardu Kellym. Hotel Ebersbach sází na mystické spojení Českého Krumlova s mágy a renesančními umělci a při ubytování vás historicky vyzdobené prostory i pokoje rázem přenesou zpět do časů největšího rozkvětu města.

Kromě klasických pokojů zde najdete netradičně uspořádané suity až pro 6 osob, ve kterých se pohodlně ubytujete s celou rodinou. Obě budovy hotelového komplexu se nacházejí v přímém centru města a nabízejí netradiční pohledy na pitoreskní zástavbu i na dominantu celého města - krumlovský zámek. Kromě romantických pokojů se nekonečně magickému odpočinku můžete oddat i v privátním wellness, které je hotelovým hostům k dispozici.

….a to není vše! Novinek u nás najdete mnohem více. Ze zbrusu nových i z osvědčených pobytových balíčků můžete na Spa.cz vybírat v pohodlí domova. Kapacity na léto se rychle plní, tak neváhejte a rezervujte si svůj letní wellness pobyt či rodinnou dovolenou na léto už nyní!

S případnými dotazy se na nás neváhejte obrátit buď na telefonické lince +420 483 515 290 nebo na emailové adrese spa@spa.cz.