Co musíte vidět na Moravě?!

Dovolená se sklenkou vína v ruce

Morava - to je láska na celý život. Někteří návštěvníci se do okolí Pálavy či na Slovácko vracejí každý rok klidně i několikrát, na některé objevení tohoto nádherného koutu naší země čeká během letošního roku. Co vidět, co ochutnat a co rozhodně zažít na Moravě? Tipy na výlety i ubytování najdete u nás!

Hotel Červenohorské sedlo

ZA(ŽÍT) BRNO!

Hlavním městem Moravy je Brno. Byla by velká škoda jím jen profrčet a neudělat si zastávku alespoň na oběd v některé z místních vyhlášených restaurací. My rozhodně doporučujeme zastavit se zde na vícedenní pobyt a užít si takřka středomořskou atmosféru na brněnské přehradě, kterou místní nazývají Prýgl. 

Jako váš brněnský přístav zvolte Maximus Resort Hotel Brno. Určitě nebudete zklamaní. Hotel nabízí jedno z nejzajímavějších wellness na Moravě a relaxovat tu můžete až ve 12 různých typech venkovních i vnitřních saun. V okolí přehrady to v létě žije a volný čas si můžete zkrátit třeba cestou parníkem na hrad Veveří, letním kinem na vodě či návštěvou některého z plážových barů, kterých je u přehrady bezpočet.

Maximus Resort Hotel Brno

ROMANTIKA PRO DVA ČI ROZLUČKA SE SVOBODOU

Co by to bylo za výlet na jižní Moravu bez návštěvy Pavlovských vrchů a Novomlýnských nádrží. Okolí Mikulova, Pavlova a Pasohlávek je velmi oblíbenou lokalitou a ročně si zde báječnou dovolenou užívají návštěvníci nejen z Čech, ale i z nedalekého Rakouska a dalších zemí. Není divu. I po letech je tu stále co objevovat. 

My doporučujeme k návštěvě Amande Wine Wellness Hotel, který leží v nedalekých Hustopečích. Nejenže to budete mít kousek na Pálavu, ale i Lednicko-valtický areál či Mikulov budete mít na dosah ruky a zároveň si užijete klidnou dovolenou. Pro wellness pobyty na Moravě je Amande Wellness Hotel tou nejlepší volbou. Čeká zde na vás nejen špičková gastronomie, ale i báječné procedury v jedinečném Wine Wellness. 

Amande Wine Wellness Hotel

JAK CHUTNÁ LUHAČOVICKÁ VINCENTKA?

Největší moravské lázně Luhačovice jsou cílem výletníků a turistů nejen díky neuvěřitelné síle zdejších léčivých pramenů, ale také díky krásné přírodě v okolí, originální architektuře a bohatému kulturnímu životu. I když se vsadíme, že si slavný pramen Vincentka na poprvé tak úplně nezamilujete, u Luhačovic je téměř jisté, že budou láska na celý život.

Ubytování na Moravě s wellness nabízí například ALEXANDRIA Spa & Wellness Hotel či Hotel Palace. Oba dva se nacházejí v centru města kousek od promenády a z nabídky pobytů s wellness si zde vybere každý.

Hotel Palace

MORAVA HLÁSÍ PLNO? VÍME, CO S TÍM!

O tom, že je na Moravě krásně, se nedá pochybovat. Proto se může stát, že při plánování ´vaší letní dovolené nebude již volný termín. Nesmutněte! Stejnou kvalitu služeb i pohostinnost najdete i na VysočiněNa Moravu je to pak už jen kousek.

Pro letní rodinné pobyty doporučujeme využít perfektní zázemí Hotelu Medlov, který se nachází v obci Fryšava po Žákovou horou. Nedaleko Nového Města na Moravě si pobyty užijí především sportovci a milovníci turistiky. Oblast CHKO Žďárské vrchy je prošpikována značenými turistickými i cyklistickými trasami.

Nedaleko Fryšavy najdeme i další hotel, ve kterém si užijete bezchybnou dovolenou - OREA Resort Devět skal. Výlet si můžete udělat nejen na stejnojmenný skalní útvar, ale třeba také do Přírodní rezervace Čtyři palice či za památkou UNESCO do nedalekého Žďáru nad Sázavou.

OREA Resort Devět skal

REZERVUJTE VČAS!

Pobyty nejen na Moravě snadno rezervujete na webových stránkách Spa.cz. S výběrem vám rádi poradíme na e-mailové adrese spa@spa.cz.

Přejeme krásné léto 2021!