Dárek na poslední chvíli? Garance dodání do Vánoc!

Objednávejte dárky i na Štědrý den!

Čas pádí jako zběsilý a vy stále ještě přemýšlíte nad tím, čím udělat radost vašim nejbližším? Žádný stres! Se Spa.cz dárky hravě zvládnete i na poslední chvíli. Připravili jsme pro vás dárkové poukazy na pobyty i na hodnotu, které k vám na email doručíme třeba i na Štědrý den!

Nakupování dárků ještě nikdy nebylo snadnější. Od té doby, co existují dárkové poukazy, odpadají starosti s tím, že se dárek nebude líbit, že netrefíte velikost a nebo, že se stejný dárek objeví pod stromečkem dvakrát. Dárkové poukazy v elektronické podobě jsou navíc rychlým a snadným způsobem, jak vykouzlit úsměv na rtech obdarovaného, i když už je “za pět dvanáct”.

POUKAZ NA POBYT

S poukazem na pobyt si užijete zábavu při prohledávání nabídky a vymýšlení, který pobyt by obdarovaného potěšil nejvíc. V nabídce máme jak léčebné pobyty v lázních, tak relaxační pobyty či romantické balíčky pro zamilované. Pobyty pro ženy, pro seniory či pro rodiny s dětmi u nás najdete také.

Inspirujte se výběry zajímavých pobytů, se kterými pod stromečkem zazáříte:

Tipy na dárky pro muže

Tipy na dárky pro ženy

Tipy na dárky pro rodiče a prarodiče

Vzhledem k současné situaci doporučujeme vybírat pobyty s přesunem rezervace zdarma, které vám umožní flexibilně změnit termín týden před příjezdem bez storno poplatků za zrušení na poslední chvíli.

POUKAZ NA HODNOTU

Poukaz na hodnotu je skvělou volbou, pokud si nejste jisti tím, co přesně by obdarovaný ocenil. Poukazem na hodnotu mu dáte svobodu vybrat si z naší nabídky jakýkoliv pobyt, a to nejen v Česku, ale třeba i na Slovensku či v Maďarsku.

S poukazem na hodnotu potěšíte hned 3x - poprvé při otevření obálky s poukazem pod stromkem, podruhé při výběru pobytu a těšení se na něj a potřetí při vzpomínce na báječnou dovolenou či pobyt, který díky vám obdarovaný prožije. To za to určitě stojí!

Hodnota poukazu je libovolná, přičemž nejmenší hodnota vkladu je 1 000 Kč.
Tento typ poukazu se hodí také jako dárek pro zaměstnance či obchodní partnery.

JAK OBJEDNAT DÁRKOVÝ POUKAZ ZE SPA.CZ?

Poukazy objednáte snadno pomocí formuláře na našich webových stránkách. Pokud byste potřebovali s výběrem poradit a nebo máte nějaký dotaz, tak se na nás samozřejmě můžete obrátit i na telefonním čísle +420 483 515 290 či na e-mailové adrese spa@spa.cz.