Dárek na poslední chvíli? Garance dodání do Vánoc!

Dárkové poukazy i na Štědrý den. Objednejte do 24. 12.!

Vánoce se kvapem blíží a vy stále ještě přemýšlíte nad tím, čím udělat radost vašim nejbližším? Se Spa.cz dárky hravě zvládnete i na poslední chvíli. Objednejte a zaplaťte dárkové poukazy na pobyt či na hodnotu do 24. 12. do 12.00 a máte jistotu, že vám dorazí na e-mail i na Štědrý den!

Nakupování dárků ještě nikdy nebylo jednodušší. Od té doby, co existují dárkové poukazy, odpadají starosti s tím, že se dárek nebude líbit, že netrefíte velikost a nebo, že se stejný dárek objeví pod stromečkem dvakrát. Dárkové poukazy v elektronické podobě jsou navíc rychlým a snadným způsobem, jak vykouzlit úsměv na tváři obdarovaného, i když už je za pět minut dvanáct.

Dárkové poukazy od Spa.cz


POUKAZ NA POBYT

S poukazem na pobyt si užijete zábavu i vy, a to při prohledávání naší nabídky a vymýšlení, který pobyt by obdarovaného potěšil nejvíce. Na Spa.cz najdete léčebné pobyty v lázních, relaxační pobyty či romantické balíčky pro zamilované. Pobyty pro ženy, pro seniory či pro rodiny s dětmi však také nechybí.

Inspirujte se výběry pobytů, se kterými pod stromečkem zazáříte:

Tipy na dárky pro muže
Tipy na dárky pro ženy

Tipy na dárky pro rodiče a prarodiče 

Dárkový poukaz na pobyt


POUKAZ NA HODNOTU

Nejste si jisti tím, co přesně by obdarovaný ocenil? Pak je poukaz na hodnotu skvělou volbou! Tím mu totiž dáte svobodu vybrat si z více než 3 500 wellness a lázeňských pobytů, a to nejen v Česku, ale i na Slovensku či v Maďarsku. Hodnota poukazu je libovolná, přičemž nejmenší vklad činí 1 000 Kč.

S poukazem na hodnotu potěšíte hned 3x - poprvé při otevření obálky s poukazem pod stromečkem, podruhé při výběru samotného pobytu a potřetí při vzpomínce na báječnou dovolenou, kterou díky vám obdarovaný prožije. Zkrátka boží dárek!

Tento typ poukazu se navíc hodí také jako dárek pro zaměstnance či obchodní partnery.Dárkový poukaz na hodnotu


JAK OBJEDNAT DÁRKOVÝ POUKAZ OD SPA.CZ?

Poukazy objednáte snadno a během pár kliknutí pomocí formuláře na našich webových stránkách. Pokud byste potřebovali s výběrem poradit a nebo máte jakýkoliv dotaz, neváhejte se na nás obrátit na telefonním čísle +420 483 515 290 či na e-mailové adrese spa@spa.cz.

Pohodové Vánoce přeje tým Spa.cz