Dovolená 2021 za mimosezónní ceny po celý rok!

Objevujte krásy České republiky se Spa.cz

Zařídit si parádní dovolenou v Čechách a navíc ušetřit peníze není se Spa.cz vůbec žádný problém. Díky nabídce pobytů za mimosezónní ceny po celý rok se vám letošní dovolená více než vyplatí. Rezervujte si pobyt do konce června a jeďte kdykoliv do konce roku 2021 výhodněji!

JAK VYCHYTAT NEJLEPŠÍ CENU?

U pobytů v České republice rozlišujeme 2 hlavní sezóny - letní začíná zhruba v polovině května a končí v polovině září a zimní probíhá od prosince do konce února. Jednotlivé sezóny se mohou nepatrně lišit v závislosti na lokalitě. Důležité však je, že jde o období, ve kterých jsou hotely a jiná ubytovací zařízení nejvíce obsazené. Vyšší poptávka tak logicky vede i k vyšším cenám za ubytování. Se Spa.cz však můžete jet za mimosezónní cenu i v tato vytížená období! Stačí, když si pobyt rezervujete do června 2021.

KAM VYRAZIT A UŠETŘIT?

V nabídce pobytů najdete lázeňské pobyty v Karlových Varech, Mariánských Lázních či Františkových Lázních, ale třeba i léčebné pobyty v lázních Luhačovice či rodinné pobyty v Janských Lázních. A co takhle pobyt v Lázních Lednice či v Lázních Poděbrady? Také wellness nadšenci si přijdou na své, a to na jednom z pobytů v českých wellness hotelech - vše za mimosezónní ceny.

VŽDY NĚCO NOVÉHO

Nabídka pobytů za mimosezónní ceny se stále rozrůstá a proměňuje. Kdykoliv tedy v kategorii nebudete moci najít ten, který vás zrovna zaujme, nezoufejte. S výběrem vám navíc rádi pomůžeme na e-mailu spa@spa.cz či na tel. čísle +420 483 515 290.

Vaše Spa.cz