Dovolená v Česku

#dovolenavcesku

O tom jakou neplechu napáchal koronavirus v Česku víme všichni své. S problémy se potýkají firmy i jednotlivci, kteří přišli o svou práci. Nejvíce se tato těžká situace dotkla kultury, restaurací a cestovního ruchu. České hotely, penziony, lázně i restaurace zejí prázdnotou. 

Proto jsme se rozhodli podpořit výzvu #dovolenavcesku, která si nese za cíl oživení turismu v naší krásné zemi. Pokud chcete také pomoci, můžete začít třeba sdílením výzvy na Facebooku či na Instagramu. Nejvíce však pomůžete tím, že si letos naplánujete hezkou dovolenou v Česku. Některé hotely dokonce nabízejí rezervaci s bezplatným zrušením. 

My ve Spa.cz věříme v léto plné nezapomenutelných zážitků. Nemusíme jezdit nutně za hranice, abychom si užili báječnou dovolenou. Však i u nás v Čechách je spousta krásných míst. Prohlédněte si naše oblíbená:


Děčínsko a Lužické hory - Resort Malevil 

Pokud budete chtít utéct z města přeplněného lidmi a auty, kde jediný rámus, který uslyšíte je zpěv ptáků a místo smogu voní louky a les, vyrazte na Děčínsko do Resortu Malevil. V resortu je možnost odpočinku nebo aktivního sportování v jednom z nejkrásnějších areálů v severních Čechách. 

Lipno - Hotel Albatros

Chcete strávit letní dovolenou u vody? Pak doporučujeme Hotel Albatros nacházející se na břehu Lipna. V jeho okolí naleznete úchvatnou šumavskou přírodu, ale i golfová hřiště, cyklostezky a inline stezky. Po výletech nebo sportování si můžete odpočinout ve wellness centru. 

Beskydy a Valašsko - Hotel Ondrášův Dvůr

Láká vás spíše Morava a Beskydy? Pak určitě neváhejte a prohlédněte si Hotel Ondrášův Dvůr v překrásné přírodě Moravskoslezských Beskyd. Hotel je výchozím bodem pro turistické a cyklistické stezky. Dále se zde nachází tenisové kurty, venkovní bazén i wellness centrum.

Klidných a krásných míst je po celé republice spousta. Prohlédněte si svou oblíbenou destinaci a podpořte český turismus.