Dovolená v Krkonoších

Užijte si dovolenou v Krkonoších.

Důvodů, proč zavítat do Krkonoš je více. Krásná příroda, zdolávání vrcholů, objevování zapomenutých tradic nebo relaxace, na kterou při běžném pracovním vytížení ve městě mnoho času nezbývá. Krkonoše vám všeho nadělí měrou vrchovatou, stačí jen správně zvolit, kam zamířit.


Dovolená v Harrachově

Jedním z nejoblíbenějších středisek území Krkonoš je Harrachov, který se nachází v těsné blízkosti česko-polské hranice v Libereckém kraji. Město je typické svým podlouhlým tvarem v údolí říčky Mumlavy. Její vodopády kousek stranou od centra města jsou velmi vyhledávaným turistickým cílem a zchladit se v nich při vašem pobytu v Harrachově můžete i vy. Harrachov má za sebou pestrou historii spojenou především s výrobou skla. Dodnes tu najdete některé domky postavené v tradičním horském stylu. V širším centru města narazíte ale i na modernější rodinné penziony i luxusní horské resorty. My rozhodně doporučujeme vybrat si z nabídky wellness pobytů v Harrachově. Parádně si odpočinete a načerpáte síly i po náročném horském výstupu. Navíc můžete vyrazit ve dvou, s přáteli a nebo s dětmi a pořád bude co dělat. Hotely v Harrachově nabízejí totiž nejen bohatou porci procedur, ale také spoustu volnočasových aktivit, které v průběhu letní dovolené přijdou vhod. Půjčte si kolo, koloběžku, zahrajte si minigolf a nebo si udělejte výlet do Muzea skla a bižuterie v nedalekém Jablonci nad Nisou. 


Dovolená ve Špindlerově Mlýně

Dalším oblíbených střediskem, nejen zimních sportů, je Špindlerův Mlýn. Ten se nachází na rozhraní Libereckého a Královéhradeckého kraje a je místem, které byste při vašich cestách po Krkonoších rozhodně neměli minout. I přesto, že je Špindlerův Mlýn známý jako lokalita, kde se schází společenská smetánka a celebrity, lze zde najít komfortní ubytování za příjemné ceny. Pokud toužíte nejen po pobytu na čerstvém vzduchu uprostřed divoké přírody, ale chcete si také pořádně odpočinout a zarelaxovat, není nic lepšího než si rezervovat některý z letních pobytů ve Špindlerově Mlýně. Kromě špičkových služeb a vybrané gastronomie nabízí hotely ve Špindlu stejně jako v Harrachově celou řadu doprovodných služeb a možností, jak si dovolenou v Krkonoších můžete užít ještě více. 


Dovolená v Janských Lázních

Posledním místem, na do kterého vás v rámci putování po Krkonoších pozveme jsou konečně pravé lázně. Janské lázně jsou známě sice nejvíce jako zimní lyžařské středisko, ale pravdou je, že jsou i oblíbeným místem pro léčbu poúrazových a pooperačních stavů. Zdejší termální prameny už za staletí fungování lázní pomohly mnoha návštěvníkům a pokud i vás trápí nějaký neduh a nebo si jen prostě chcete užít lenošení v příjemně teplé vodě, přivítají vás s otevřenou náručí. Pobyt v Janských Lázních ocení především senioři, ale samozřejmě si lázeňských procedur mohou užít návštěvníci jakékoliv věkové kategorie. Z Janských Lázních je to jenom kousek do Pece pod Sněžkou a odtud se můžete pohodlně lanovkou nebo po svých vydat na vrchol naší nejvyšší hory Sněžky. Letní dovolená v Krkonoších je skvělou volbou! Rezervujte si pobyt na letošní letní sezónu v nejvyšších českých horách a naberte síly na druhou polovinu roku. Pobyty v Krkonoších, ale i v jiných částech ČR či v zahraničí si pohodlně vyberete na Spa.cz!