Dva volné pondělky! Jak využít prodloužené víkendy v květnu?

Probuďte tělo i mysl díky jarní relaxaci

Letošní květen bude báječný. Víte proč? Čekají nás totiž hned dva prodloužené víkendy za sebou. A ty by byl hřích nevyužít. Poradíme vám, kde si prosluněnou jarní dovolenou plnou relaxace i dobrodružství můžete užít se Spa.cz

Kam na prodloužený víkend v květnu?
Květnové pobyty


JARNÍ OSVĚŽENÍ V PODĚBRADECH

Rozložte před sebe mapu Česka a prst zapíchněte přibližně doprostřed, pravděpodobně trefíte Poděbrady - lázeňské město ve středních Čechách, které přímo vybízí k procházkám po kvetoucí kolonádě s ochutnávkou osvěžující vody z léčivých pramenů i křupavých oplatek. Krásné jarní počasí si však naplno vychutnáte i při rozjímání u řeky Labe nebo na výletě po cyklistické a in-line stezce do Nymburka.

Nabídka relaxačních pobytů je velmi pestrá a ten pravý pro prodloužený víkend v Poděbradech zcela jistě najdete v hotelu Central Park.

Pobyty v Poděbradech


PROSLUNĚNÉ JARO V MARIÁNKÁCH

Pohodu při toulkách kolonádou s teplou oplatkou v ruce si vychutnáte také v centru Mariánských Lázní, které si za svůj jarní cíl nedávají pouze lázeňští pacienti, ale především akční senioři a rodiny s dětmi. Okolí totiž nabízí mnoho možností pro sport a aktivní jarní odpočinek. Co třeba vydat se na výlet do tajemného lesa a nakrmit jeleny a daňky v oboře?Pobyty v Mariánských Lázních

Přesvědčte se i vy, že je pobyt v Mariánských Lázních balzámem na duši i na bolavé tělo a rezervujte si svůj jarní wellness pobyt ve stylovém Orea Spa Hotelu Bohemia nebo v luxusním hotelu Reitenberger Spa Medical. Obě zařízení se nacházejí v blízkosti kolonády i slavné Zpívající fontány a v obou případech si lázeňskou péči dopřejete přímo v budově hotelu.

Reitenberger Spa Medical


PRODLOUŽENÝ VÍKEND NA HORÁCH

Na lyžovačku pozdě, na opalovačku brzy, květen v Krkonoších si ale i přesto užijete naplno! My vás dnes konkrétně pozveme na návštěvu Janských Lázní. A proč? V první řadě vám bude v okolní přírodě krásně a za druhé jsou místní lázně místem, kde lze při májovém pobytu načerpat novou energii a osvěžit tělo i mysl díky unikátní vodíkové terapii

V nejvyšším českém pohoří si navíc můžete vyšlápnout na pořádnou túru. Pohyb na čerstvém vzduchu vám při prodlouženém víkendu ve dvou i jistě přijde k duhu. A kde složit hlavu? Místa vám drží v Depandanci Réva.Pobyty v Krkonoších


KAM NA JAŘE S DĚTMI?

Ptáte se, kam na prodloužený víkend s rodinou? Zveme vás na výlet do Zlínského kraje. Kvalitní wellness, moderně vybavené pokoje a blízkost památek a sportovního vyžití pro všechny věkové kategorie nabízí Wellness Hotel Synot ve Starém Městě, v těsné blízkosti Uherského Hradiště.

Tady nebudete mít o program nouzi. Navštívit můžete třeba nedalekou kovozoo - jedinou kovovou zoo v Evropě, archeologický skanzen, ve kterém poznáte dávný život obyvatel Velké Moravy, nebo Baťův kanál, díky kterému můžete poznat Slovácko tak trochu netradičním způsobem. Zkrátka plno zábavy pro rodiče i děti.

WELLNESS HOTEL SYNOT


ZA DOBRODRUŽSTVÍM NA HORY

Dáváte před nablýskanými lázeňskými hotely přednost místům v blízkosti přírody s pěkným rozhledem do okolí? Rádi byste květnové volno strávili s celou rodinou? Pak vám pro ten nejlepší rodinný pobyt vřele doporučujeme ubytování v hotelu Červenohorské sedlo ležícím v jednom z nejvýše položených sportovních středisek v Česku.

Prodloužený víkend s rodinou si můžete zpestřit nejen v hotelovém wellness, ale i rozmanitými výlety po okolí. Nabízí se například návštěva přečerpávací elektrárny Dlouhé stráně, nedalekého města Jeseník či oblíbené Karlovy Studánky.

Hotel Červenohorské sedlo


PRODLOUŽENÝ VÍKEND VE VYSOKÝCH TATRÁCH

Proč si o prodlouženém víkendu v květnu nezajet na Slovensko? I tady najdete skvělé možnosti k jarní relaxaci a aktivnímu trávení volného času. Vydat se můžete za gastronomií a nočním životem do Bratislavy, za památkami do Banské Štiavnice či Bardějova nebo na aktivní pobyt do Vysokých Tater

Pobyty ve Vysokých Tatrách

Pokud zvolíte poslední možnost, doporučujeme si během prodlouženého víkendu na horách „postavit základní tábor” ve Wellness Hotelu Borovica nedaleko Štrbského Plesa. V nadmořské výšce 1 346 m n. m. tu zažijete jedinečné noci v jednom z 50 luxusně zařízených pokojů či apartmánů, ale také jaro plné relaxace díky bohatému wellness centru.

Wellness Hotel Borovica


Květnové svátky už máte naplánované, ale hledáte inspiraci na Velikonoce? Tipy na velikonoční pobyty pro rodiny, zamilované páry i seniory najdete v článku Kam na Velikonoce? 7 tipů s bohatým velikonočním programem.

Kontaktovat nás můžete na e-mailu [email protected] nebo na tel. čísle +420 483 515 290. Rádi vám pomůžeme nejen s výběrem pobytu, ale i s jeho rezervací, případně s vystavením dárkového poukazu na pobyt pro vaše blízké.

Vaše Spa.cz