First minute pobyty 2021

Právě teď je ten nejlepší čas na plánování vaši dovolené pro rok 2021!

Rok 2020 nás všechny přesvědčil o tom, že plánovat dopředu se nevyplácí a že zítra může být všechno jinak. U nás ve Spa.cz jsme však optimisti a věříme v to, že epidemie koronaviru se s námi na konci roku rozloučí, a nic tak nebude bránit cestování či plánování výletů. Pokud to vidíte růžově stejně jako my, pak je ten pravý čas rezervovat si lázeňský first minute pobyt!

Jaké jsou výhody first minute pobytu?

First minute pobyty přinášejí mnoho benefitů. Tím největším je, že si díky včasné rezervaci můžete užít pobyt i v těch nejžádanějších termínech. Nemusíte se tak při výběru dovolené vůbec omezovat. Pokud se rozhodnete rezervovat si wellness pobyt s velkým předstihem, můžete si dokonce vybrat vámi požadovaný pokoj a nebo si dopředu zajistit čas pro rezervaci privátního wellness či procedur. Hotely v České republice i v zahraničí nabízejí first minute pobyty s mnoha bonusy, které si budete moci naplno užít!

Častým důvodem, proč si pobyt s označením first minute zákazníci rezervují, je zvýhodněná cena. Ta může být až o několik desítek procent nižší, než je cena za pobyt v plné sezóně. Vybírejte kupříkladu z nabídek pobytů na horách o jarních prázdninách. Pokud vyrazíte s celou rodinou, můžete ušetřit při takové rezervaci i několik tisíc korun. Při first minute nabídce máte možnost vybírat i z vašich oblíbených lokalit. Pobyty v Krkonoších nebo ubytování v Jizerských horách vám již při včasné rezervaci v příštím roce neutečou!

Jak vybrat first minute pobyt?

First minute wellness pobyty nebo first minute lázeňské pobyty si snadno vyberete na webu Spa.cz. Jednoduše si zvolíte lokalitu, o kterou máte zájem, a termín, který vám vyhovuje. Z nabídky pobytů si pak rezervujete ten, který vás nejvíce osloví. Po dokončení rezervace se už můžete začít těšit!

V nabídce najdete first minute nabídky pro letní a jarní dovolenou, ale můžete si rezervovat i únorové valentýnské pobyty v lázních nebo velikonoční pobyty v oblíbených destinacích v Česku i v zahraničí.

Kde si first minute pobyty užijete nejvíc?

Pobyty rezervované na první chvíli” jsou skvělé pro ty, kteří si chtějí užít dovolenou v těch nejžádanějších destinacích. Pobyt v Karlových Varech, Mariánských Lázních, Luhačovicích a nebo v termálních lázních Velké Losiny jsou skvělou volbou pro dovolenou na jaře i v hlavní lázeňské sezóně.

Wellness hotely s možností rezervovat first minute pobyty najdete i v Praze či v jižních Čechách. Rozhodně se ale nemusíte omezovat pouze na Českou republiku. First minute pobyty v Maďarsku nebo na Slovensku vám snadno vynahradí dovolenou u moře, a to za zlomek ceny!