Františkovy Lázně - centrum zdraví a relaxace

Západočeské město plné parků a kolonád

Chtěli byste si užít ničím nerušený klidný pobyt bez stresu a spěchání? Představujeme vám tedy ideální místa pro odpočinek, kterými jsou lázeňské hotely Savoy**** a Goethe***, kde bude Vaší jedinou starostí stihnout včas proceduru, rozhodnout se, co si obléci do restaurace nebo jestli si vyrazit na procházku do krásných parků a lesoparků vlevo či vpravo od hotelu.

Lázeňské hotely Savoy**** a Goethe*** patří do soukromé lázeňské společnosti Františkovy Lázně SAVOY, a.s.. Jedná se o tradiční lázeňské hotely přímo v centru města poskytující tradiční lázeňskou léčbu. Lázně jsou vhodné především pro pacienty, kteří si léčí nemoci pohybového aparátu, srdce a cév, gynekologická onemocnění (neplodnost), nemoci trávicího ústrojí nebo nervové a kožní nemoci. Léčebným zdrojem jsou zde léčivé prameny, sirno-železitá slatina a přírodní vývěr oxidu uhličitého. 

Hotel Savoy**** je jeden z prvních tradičních lázeňských hotelů v centru Františkových Lázní. Nachází se blízko hlavní lázeňské promenády. Hotel je vhodný zejména pro klienty, kteří kladou důraz na klid a péči. Svou klidnou a přátelskou atmosférou, starostlivým personálem a komfortem nabízí optimální řešení pro všechny, kteří upřednostňují kompletní lázeňskou a hotelovou péči pod jednou střechou. Přímo v přízemí lázeňského domu jsou ordinace lékařů, celodenní zdravotnická služba a komplexní procedury. Dále zde najdeme rehabilitační krytý bazén, saunu a také lobby bar s venkovní terasou. Přímo v hotelu vyvěrá zdejší přírodní minerální pramen Stanislav, který lékaři doporučují k pitné kúře.

Hosté lázeňského domu Savoy se stravují ve vlastní hotelové restauraci, která prošla nedávnou modernizací a ve které si hosté mohou pochutnat na tradičních českých specialitách. Na vyžádání šikovní kuchaři připraví i vegetariánskou, bezlepkovou či diabetickou stravu. Vybírat mohou ze 4 menu a salátového baru. Každou středu je v restauraci připravena čokoládová fontána, v sobotu se hosté mohou těšit na večeři při svíčkách s vybranými sýrovými pochoutkami, k nedělní snídani pak nesmí chybět sklenka sektu. 

Sportovní vyžití zajistí minigolf, tenisové kurty, golfové hřiště, ale zejména nejvyhlášenější dominanta lázní – Aquaforum – svět vody a relaxace, kam mají hosté hotelu Savoy**** neomezený vstup od pondělí do neděle. Samozřejmostí jsou kavárny, restaurace, cukrárny a další potěchy pro tělo i ducha.

Hotel Goethe***

Pokud se budete ve Františkových lázních procházet v centru lázeňské zóny, po nejkrásnější ulici ve městě, kterou je Národní třída, jistě nepřehlédnete v její polovině lázeňský dům Goethe***. Hotel Goethe*** je druhým hotelem společnosti Františkovy Lázně SAVOY, a.s. Hotel má široký výběr procedur ve vlastním léčebném oddělení, např. masáže, elektroléčbu, magnetoterapii, plynové injekce nebo několik druhů zábalů. K dispozici je pro hotelové hosty také infrasauna, a to zcela zdarma. Po relaxaci si můžete odpočinout v některém z útulných pokojů, které vám umožní nádherný výhled na celou promenádu. Vynikající jídla tradiční české i mezinárodní kuchyně si lze vychutnat v elegantní hotelové restauraci, kde si hosté mohou vybrat z pestré nabídky bohatého rautu (studené i teplé pokrmy a salátový bar).