Hotel Besední dům

Komfort, vstřícnost personálu, perfektní služby a v neposlední řadě vyhlášená lokální kuchyně. To vše Vám nabídne v centru Valtic rodinný hotel Besední dům.  

Valtický hotel Besední dům nabízí klidné ubytování i relaxační procedury

Toužíte-li po chvíli ničím nerušeného odpočinku strávené v srdci oblíbeného Lednicko-valtického kraje, hotel Besední dům pro vás bude tou nejlepší volbou. Sídlí totiž přímo v krásných Valticích, kde kromě zajímavých památek naleznete i řadu vinných sklepů lákajících na ochutnávku toho nejlepšího, co jihomoravští vinaři nabízejí. 

Když Valtice, tak jedině hotel Besední dům
Hotel Besední dům sídlící v blízkosti centra Valtic nabízí svým návštěvníkům prvotřídní služby i jedinečný komfort. Moderně zařízené pokoje a apartmány poskytující ubytování až pro 57 osob disponují vlastní koupelnou s vanou či sprchovým koutem, televizorem, klimatizací i bezdrátovým připojením k internetu. Hotel disponuje nejen restaurací nabízející možnost celodenního stavování, ale také relaxačním wellness centrem. To je vybaveno whirlpoolem až pro pět osob, finskou saunou a odpočinkovou místností. Po domluvě lze zajistit také masáže či ošetřující terapie, při nichž si dokonale odpočinete a načerpáte síly na prohlídku města a jeho okolí.

Valtice a okolí
Pokud existuje ideální destinace vhodná pro trávení odpočinkové dovolené, jsou to právě Valtice, jedno z nejnavštěvovanějších vinařských měst v České republice. Najdete zde totiž vše od krásný památek přes malebnou okolní přírodu až po oblíbené restaurace a stylové vinné sklepy. Přímo ve městě můžete navštívit krásný barokní zámek obklopený parkem anglického typu. V parku můžete mimo jiné obdivovat i zajímavé sochy znázorňující výjevy z antické mytologie. Z Valtic vede řada turistických a cyklistických tras, po nichž se můžete vypravit na další krásná místa Lednicko-valtického areálu zapsaného na seznamu UNESCO. Za návštěvu určitě stojí zámek Lednice, minaret ležící v lednickém zámeckém areálu, Dianin chrám či sloupořadí zvané Tři Grácie. Po náročném dni stráveném poznáváním města a jeho okolí si můžete dopřát sklenku lahodného moravského vína v některém z již zmíněných vinných sklípků či využít služeb hotelového wellness centra a o nově nabytých zážitcích rozjímat při některé z relaxačních procedur.