Hotel Horal láká na nově rozšířené wellness centrum

Nabízíme několik možností, jak prožít krásný pobyt spojený s relaxací.

Krásná příroda plná atraktivních úkazů, místa pyšnící se velmi dlouhou historií i města vyznačující se svébytným a velmi zajímavým folklorem. Teď nemluvíme o žádném bájném ráji. Jen popisujeme okolí wellness hotelu Horal.Wellness hotel Horal je zasazen do překrásného prostředí Moravskoslezských Beskyd. Najdete ho v Rožnově pod Radhoštěm, kde leží nedaleko od úpatí hory Radhošť. Vzhledem ke svému okolí i hotelovému vybavení jewellness hotel Horal ideálním místem pro trávení odpočinkových pobytů.
Nechybí totiž prostorné pokoje, moderně zařízené wellness centrum, relaxační bazén nebo restaurace nabízející nejrůznější speciality. Pokojů se zde nachází celkem 43 a dle svého vybavení jsou rozděleny do několika kategorií. K dispozici je 6 dvoulůžkových pokojů typu Standard, 29 dvoulůžkových pokojů a 4 čtyřlůžkové pokoje spadající do kategorie Komfort, 1 dvoulůžkový pokoj Komfort s bezbariérovým přístupem, 2 nadstandardně zařízená dvoulůžková apartmá a 1 luxusní apartmá pro 6 osob. Všechny pokoje jsou zařízené tak, aby svým hostům poskytly nejvyšší možné pohodlí.
A za stejným účelem bylo zřízeno i hotelové wellness centrum. A musíme s radostí konstatovat, že se podařilo vytvořit úžasnou oázu odpočinku. Pro návštěvníky wellness centra je připraveno množství procedur a zařízení, včetně whirlpoolu, bylinné a solné parní sauny, finské sauny, ochlazovacího bazénu a ledové kašny. Velkou novinkou je Bio senná sauna, Peelingová sauna a  Infrasauna. K dispozici je také bazén s protiproudem, který se pyšní vodou s teplotou 30°C. No a nakonec samozřejmě nemohou chybět ani lákavé masáže. Jen zmíníme například thajskou masáž, masáž lávovými kameny nebo čokoládovou masáž. To vše probíhá v překrásném prostředí, které si na první pohled zamilujete. Můžete se spolehnout, že z tohoto wellness centra budete odcházet jako znovuzrození.
Součástí hotelu je poté i příjemné zařízená restaurace a vinárna, takže ani za chutnými pokrmy nebo sklenkou výtečného vína nebudete muset nikam putovat. V hotelové restauraci si pochutnáte na regionálních i mezinárodních specialitách, které si během teplých letních dnů můžete dopřát i na venkovní terase. V místní vinárně poté můžete se sklenkou vybraného vína posedět u krásného krbu, který navodí tu pravou domácí atmosféru. No a pokud tady budete chtít uspořádat soukromou nebo firemní akci? Za těmito účely je hotel vybaven prostorným kongresovým sálem i menším salonkem. Pro všechny sportovní nadšence jsou poté k dispozici tenisové kurty a fitness centrum. Ve wellness hotelu Horal si zkrátka přijde na své úplně každý.


Hotelové vybavení je určitě dostatečně atraktivní na to, abyste zde dokázali strávit celý pobyt. Nevypravit se však do okolí a nepoznávat krásné Valašsko, to by byla velká škoda. Proto alespoň na chvíli opusťte příjemné zázemí wellness centra i lákavé vůně restaurace a vypravte se vstříc poznání. Ta nejkrásnější a nejzajímavější místa budete mít opravdu na dosah. Pouhých 150 metrů od hotelu leží proslulé Valašské muzeum v přírodě, které patří mezi nejnavštěvovanější místa naší republiky. Skanzen, který byl založen v roce 1925, je jedinečným okénkem do minulosti. Seznámíte se zde s lidovou architekturou i tradičními českými řemesly.Celé muzeum je rozděleno do čtyř částí, kterými jsou Dřevěné městečko, Mlýnská dolina, Valašská dědina a Pustevny. Tou úplně nejnavštěvovanější a nejstarší z nich je Dřevěné městečko tvořené překrásnými domky a dřevěným kostelíkem. V Mlýnské dolině si poté můžete prohlédnout funkční vodní mlýn i další technické stavby. Valašská dědina vám zase představí tradiční podobu beskydské vesničky. Najdete tady hospodářské usedlosti, kovárnu i další stavení. Poslední část, Pustevny, je tvořena několika budovami stojícími na stejnojmenném horském sedle. A co podniknout po prohlídce muzea? Z dalších zajímavých výletních cílů určitě stojí za zmínku samotná hora Radhošť nebo celá řada krásných míst ležících v Chráněné krajinné oblasti Beskydy.