Hotel Maximus Resort v Brně

Jedinečný zážitek ve Wellness & Spa Infinit Maximus

Víte, kde na Moravě najdete to nejkrásnější wellness? 

My to víme! Pro perfektní wellness dovolenou můžeme všemi deseti doporučit Infinit Maximus Resort v Brně. Komfortní luxusní ubytování, nádherné okolí a především wellness areál o rozloze 7 800 m²

Nechte se okouzlit tímto pohádkovým místem, kde si čas na relaxaci najde skutečně každý!

Hotel Maximus Resort Brno

OÁZA RELAXACE U BRNĚNSKÉHO PRÝGLU

Jeden z nejrozsáhlejších a nejstylovějších wellness areálů v ČR leží přímo na březích brněnské přehrady.  Wellness Infinit Maximus, které je součástí Hotelu Maximus Brno, vybízí k příjemnému lenošení, kterému je velmi těžké odolat.

Hotel Maximus je ukrytý v zeleni a i přesto, že je přímo v centru oblíbené rekreační oblasti, nabízí dostatek klidu i soukromí. Užijete si tu jak romantickou dovolenou ve dvou, tak i příjemný víkend s partou přátel.

INFINIT MAXIMUS RESORT BRNO, SEZNAMTE SE!

Maximus Resort oslaví v příštím roce 10. narozeniny. Čtyřhvězdičkový hotel v Brně totiž uvítal první hosty v roce 2012 a Wellness centrum Infinit mohli návštěvníci poprvé vyzkoušet v roce 2015.  

Při pobytu vás ohromí moderní designové prostředí a příjemný personál, který je připraven splnit i ta nejnáročnější přání.

Kromě komfortně zařízených pokojů nabízí hotel Maximus Resort i prostorný kongresový sál, který je vhodný pro firemní školení, konference či teambuildingové aktivity. Dokonce je tu možné uspořádat svatbu, a to včetně obřadu na svatebním palouku. 

Chutné jídlo z prvotřídních surovin si hosté dosyta užijí v hotelové restauraci Portum Maximus

Tím největším lákadlem, díky kterému je Maximus jedním z nejvyhledávanějších hotelů v Brně, je ale hotelové wellness Infinit Maximus, které při návštěvě rozhodně nesmíte vynechat!

WELLNESS JAKO Z POHÁDKY

Na co se ve Wellness & Spa Infinit Maximus můžete těšit? 

Čekají na vás 2 termální bazény - vnitřní relaxační bazén s protiproudy a chrličem a venkovní bazén s lehátky a masážními tryskami. V obou bazénech si můžete vychutnat drink z fresh baru, který se nachází hned u vstupu. Příjemné uvolnění v teplé vodě nabízí i venkovní slaný whirpool s teplotou až 38 °C a s až 2 % mořské soli či vnitřní vířivka s hvězdnou oblohou.

Součástí prostoru s bazény je vybavená relaxační zóna s lehátky a houpačkami, kde budete mít pocit, že se čas kolem vás zastavil. Nicméně i přesto, že zůstat lenošit ve wellness části hotelu je nesmírně lákavé, byla by chyba vynechat při návštěvě wellness centra Infinit saunový svět.

Saun tu najdete celkem 12, a to jak ve venkovní části, tak i pod střechou. Sauny se od sebe liší nejen teplotou a vlhkostí, ale také tematickým zaměřením. Pohodu a příjemné teplo si můžete užívat v Alchymistově sklepě či ve Vinném sklípku.  Milovníci vůní a aromaterapie najdou své místo v Citrusové, Medové či Bylinkové sauně a všichni zkušení sauneři mohou využít Vulcano saunu, kde teplota dosahuje až 110 °C.

Nejkrásnější výhled nabízí jednoznačně klasická Finská sauna u jezera s obří prosklenou stěnou. Ochlazovací jezírko je pro opravdové odvážlivce. Ostatní mohou využít pro zchlazení klasické či zážitkové sprchy a nebo některý z ochlazovacích bazénků.

Centrální část saunového světa tvoří budova s největší saunou celého Resortu Maximus Brno, kde se konají saunové rituály. V pravidelných časových intervalech se můžete v Saunovém dómu zúčastnit ceremoniálu pod vedením některého ze zkušených saunerů. 

Při saunových ceremoniálech se využívají speciální vonné esence, světelné efekty, hudba a speciální pohyby pro rozhánění teplého vzduchu po místnosti. V průběhu dne se střídají dynamické ceremoniály s relaxačními a vyzkoušet je bez obav mohou i ti, co se saunováním teprve začínají.

Také v saunovém světě Hotelu Infinit Maximus je dostatek místa pro odpočinek a relaxaci. Bylinkový čaj, pramenitou vodu, ovocný fresh či malé občerstvení si můžete vychutnat v centrální odpočinkové místnosti s krbem nebo ve vnitřní odpočívárně provoněné bylinkami.

Už máte v Hotelu Maximus Resort Brno rezervovaný pobyt? Pokud ne, můžete to během pár kliknutí napravit na našich webových stránkách Spa.cz. S rezervací vám také rádi pomůžeme, pokud nás kontaktujete na emailové adrese [email protected].