Hotel Mesit

Příjemné ubytování v Beskydech s wellness službami a velkými možnostmi sportovního vyžití…

Na severovýchodní Moravě v oblasti Valašska a v hornaté chráněné krajinné oblasti Beskydy, v obci Horní Bečva se nachází příjemný a útulný Hotel Mesit, vhodný pro klidný relax i aktivní odpočinek. Pokud se rozhodnete tady ubytovat, čeká Vás vynikající servis, přátelská atmosféra a vstřícný personál, který dbá na individuální přístup ke svým hostům. V hotelu je k dispozici 40 pokojů, z toho 2 apartmány, 3 bezbariérové a 13 nově zrekonstruovaných tematických pokojů. Pokoje jsou velmi komfortně vybavené, a budete se tam cítit jako v bavlnce. Každý má LCD televizi s příjmem 17 programů, koupelnu s vanou nebo sprchovým koutem (záleží na typu pokoje), bezkontaktní zámek dveří, bezpečnostní schránku, lednici s mrazákem, spolehlivé WiFi připojení k internetu a dostatek úložných prostor. Před hotelem je situované parkoviště, kde můžete zdarma zaparkovat svůj automobil.

Skvěle si pochutnáte v hotelové restauraci na místních specialitách a po celý den funguje také občerstvení v denním baru u recepce. Tam můžete dokonce sledovat třeba sportovní přenosy na velkoplošné televizi či na promítacím plátně. Večer je pro hosty otevřený noční bar. V létě zase posedíte na venkovní zahrádce.

V Hotelu Mesit můžete strávit prázdninové dny i s dětmi, pro které je připravené hřiště. Zajet sem je možné na romantický pobyt s wellness zážitkem, strávit zde aktivní sportovní dovolenou nebo zorganizovat školení, konferenci, oslavu či svatbu. Hotel totiž disponuje konferenční místností s dvěma salonky.

Zejména sportovci tady najdou mnoho vyžití. Přímo v hotelu je vyhřívaný (minimálně 28°C) krytý bazén, tělocvična, tenisový kurt s kvalitní umělou trávou a antukové hřiště. Navíc si můžete zapůjčit horská kola i koloběžky a vyrazit třeba na nedalekou Cyklostezku Bečva. Asi 10 minut od hotelu se nachází přehrada Horní Bečva, kde je možné rybařit, v létě plavat i plout na loďce. Nad přehradou je jízdárna, kde si klidně zamluvíte vyjížďku na koni. V okolí je také několik lyžařských areálů a perfektně upravené běžecké trasy pro běžkaře. Nádherná příroda, lesy, louky, to prostě vybízí k letní i zimní turistice. Můžete se jen procházet po nádherném a klidném okolí, houbařit v lese nebo si zvolit vyšší turistický cíl. Síť turistických tras je velmi pestrá a na každý den v pohodě naplánujete nějaký výlet. Například necelých 10 km odtud stojí 30 m vysoká rozhledna Čarták (952 m n. m.) a 15 km je to do známé turistické lokality Beskyd Pustevny a Radhošť. Vydat se taktéž můžete za kulturou a památkami do Rožnova pod Radhoštěm, který je vzdálen pouhých 16 km od ubytování. Určitě tam navštivte proslavené Valašské muzeum v přírodě.

O Váš odpočinek se postarají wellness služby hotelu. Vybírat můžete se širokého spektra masáží prováděných vyškolenými profesionály. Perfektně zrelaxujete v privátním Whirlpoolu a privátní sauně. Nebo si objednejte vinný wellness, kde Vás potěší koupel ve víně nebo bylinková koupel. Hotel nabízí i kosmetické služby, jako je manikúra a pedikúra. Opravdu je z čeho vybírat.

Jestli se Vám Hotel Mesit líbí, neváhejte a objednejte se pobyt či pobytový balíček na www.spa.cz , určitě budete spokojení.