Hotel Palace****

V lázních s více než 300letou tradicí..

Luhačovice jsou jedny z největších lázní na Moravě a patří mezi nejkrásnější lázně v České republice. Atmosféru lázeňského městečka dotvářejí hotely a vily inspirované valašskými a slovenskými lidovými stavbami, kolonáda a rozlehlý park.

Luhačovice kolonáda

Přírodní léčivé prameny řadí Luhačovice mezi evropskou špičku v lázeňské léčbě dýchacích cest. Nejznámější minerální pramen je Vincentka, která svým obsahem a vyvážeností minerálních solí a prvků umožňuje rozpouštění hlenů v dýchacích cestách, žaludku a střevech. Je doporučována k pitným a inhalačním kúrám při onemocnění cest dýchacích, hlasivek, při chorobách látkové výměny, vředových chorobách žaludku, dvanácterníku a jejich pooperačních stavech, cukrovce nebo i chronickém zánětu slinivky.

Vincentka

Dominantou lázní Luhačovic je čtyřhvězdičkový Hotel Palace v centru Luhačovic. Hostům poskytuje komplexní ubytovací, stravovací a léčebné služby pod jednou střechou. Co je ale třeba zmínit, je nejmodernější terapeutické vybavení pod vedením odborných lázeňských lékařů. V hotelu Palace je poskytováno více než 50 druhů léčebných procedur, mezi které patří inhalace, přírodní uhličité koupele, masáže a drenáže, vodoléčebné procedury, kinezioterapie, elektroterapie a celá řada dalších procedur. Lázeňským hostům je dále k dispozici kosmetika, pedikúra, bazén a sauna. 

Hotel Palace

Lázně Luhačovice nabízejí svým návštěvníkům mnoho možností, jak strávit volný čas. Přímo ve městě je mnoho historických a kulturních památek. Ti z vás, kteří mají rádi aktivní odpočinek si jistě dokáží vybrat ze široké nabídky sportovních aktivit jak ve městě, tak i mimo něj. Nesmíme však opomenout řadu kulturních akcí, pořádaných během celého roku. 

Jsme moc rádi, že se Hotel Palace stal jedním z partnerů oslav výročí 10 let Spa.cz a věnoval do soutěže luxusní týdenní pobyt pro dva.