Hotel Victory v Brně

Zažijte ten pravý luxusní zážitek spojený s přátelskou atmosférou a nechte se vtáhnout do tajů a krás thajských masáží. 

Hotel Victory nechce přestat překvapovat

Je jedinečný, moderní, luxusní. Když se všechny tyto atributy spojí v jedno, vzejde z nich Hotel Victory v Brně. Svou originalitou a službami na vysoké úrovni si vysloužil čtyři hvězdičky. Je synonymem pro dokonalé ubytování, relaxaci a skvělé zázemí pro firemní akce. 

Zcela nově vybudovaný hotel, který okouzlí už na první pohled, nabízí ubytování v celkem 47 pokojích typu Superior Double, Superior Twin a v apartmánech, které uspokojí požadavky i těch nejnáročnějších hostů. Největší prostor nabízejí právě apartmány. Skládají se ze dvou velkých místností a součástí zdejšího sociálního zázemí je i vana. V apartmánech čekají na ubytované navíc župany, pantofle a květinová výzdoba. Všechny ubytovací kapacity Hotelu Victory ale spojuje luxus a pohodlí. Hosté tu ulehají do postelí třídy President s výškou matrace až 33 centimetrů. Nechybí tu vysokorychlostní bezplatný internet, minibar, trezor, individuálně ovladatelná klimatizace a LCD televizor s více než 55 programy.

Victory resort je svou koncepcí a lokalitou naprosto ideální pro konání firemních akcí, jako jsou školení, prezentace, kurzy nebo teambuildingové akce stmelující kolektiv. Pro tyto účely je Hotelu Victory připravena plně vybavená konferenční místnost až pro 55 osob. Naprostou samozřejmostí je tu moderní technické vybavení, jehož součástí je dataprojektor, plátno, flipchart, wifi, variabilní režimy osvětlení i úplné zatemnění konferenční místnosti. 

Hotel disponuje vlastní restaurací a barem. Od září tohoto roku navíc pro své hosty připravuje thajské masáže spolu s thajskou kosmetikou, kde si po odpočinku a dobrém jídle mohou návštěvníci navíc dopřát potřebnou dávku relaxace. Hotel navíc chystá pro své návštěvníky speciální pobytové balíčky, které v sobě budou skrývat jak ubytování, tak romantickou večeři či oběd a thajské procedury pro páry i jednotlivce.

A protože chce Hotel Victory své hosty neustále překvapovat něčím novým, masážemi a kosmetikou to nekončí. V hotelu, jenž je členem úspěšného podnikatelského klubu Smart Network, by měla vzniknout rychlonabíjecí stanice pro elektromobily TESLA. Uskutečněním tohoto kroku se hotel stane prvním a jediným dobíjecím místem pro tyto vozy v celé Moravě. A tomu se opravdu říká Krok vpřed!