Hotel Vista

Relaxace v srdci Jeseníků

Toužíte po pravé odpočinkové dovolené? Vydejte se na wellness pobyt na Dolní Moravu do Národního přírodního parku Kralický Sněžník. Budete okouzleni zdejší přírodou a uchváceni širokou škálou volnočasových aktivit, které zde na vás čekají. 

Nudit se zde rozhodně nebudete v žádném ročním období. Prozkoumejte zdejší krajinu během pěší túry, na kole či trochu netradičně – na koloběžce. Pro spestření vašeho pobytu si můžete užít adrenalinovou jízdu na šlapacích motokárách, anebo na X-cross BFR 3 se třemi rychlostmi. Pro milovníky adrenalinu se vůbec jedná o vynikající místo, jelikož zde na vás čeká i proslulá Stezka v oblacích či bobová dráha, na které si můžete jízdu vychutnat v bobu i se svým partnerem. Vaše děti budou nadšené z Obřího Mamuta. Jedná se o 13 metrů vysokou atrakci mamuta, která je největší na světě. 

Doporučujeme si vychutnat zdejší krajinu během projížďky parním vlakem na trase Česká Třebová – Letohrad – Lichkov – Hanušovice a zpět.

Wellness Hotel Vista

Svůj wellness pobyt v Dolní Moravě si nejlépe užijete ve čtyřhvězdičkovém Hotelu Vista. Hotel nabízí nadstandardní ubytování a služby. Hotel je koncipován velmi moderně tak, aby vyhověl i nejnáročnější klientele a disponuje vynikající restaurací, ve které se můžete těšit na nezapomenutelné gurmánské zážitky. Energii načerpáte ve zdejším wellness a saunovém světě, kde si můžete dopřát rodinný pobyt ve vířivce či si společně zaplavat v bazénu. K dispozici je vám také profesionální lektorka dětského plavání. Spa procedury jsou tu nachystané pro všechny členy rodiny. Využít můžete i animátorských programů pro vaše ratolesti. 

Vybavení pokoje v Hotelu Vista

Kam po okolí

Třetí největší pohoří České republiky, Kralický Sněžník, vám nabízí mnoho možností k prožití volného času. Pokud byste ale rádi poznali více a chtěli si udělat výlet po okolí, můžete přijet pokořit druhou nejvyšší horu v České republice – Praděd. Na lyžování pak na vás čekají špičkově vybavená lyžařská střediska, jako jsou například Ramzová či Petříkov. Známé moravské pivo, Holba, si pak můžete vychutnat v nedaleké obci Hanušovice.

Sjezdovka nad hotelem Vista