Hotely, které znáte z televize

Sem chtějí všichni!

Také si broukáte znělku Spa.cz s námi? Pak už jistě znáte lázeňské a wellness hotely, které patří k těm nejžádanějším v Česku a jsou stálicemi v nabídce pobytů na Spa.cz. S rezervací pokojů na letní sezónu 2021 příliš neváhejte! Do těchto hotelů chtějí všichni!

OÁZA ODPOČINKU V JESENÍKU

Hotel Slunný dvůr v Jeseníku je skvělou volbou pro ty, které srdce táhne do hor. Přímo z hotelu budete mít nádherný výhled na pohoří Hrubého Jeseníku. Hotelové wellness a zdravý horský vzduch navíc dělají zázraky!

WELLNESS V SRDCI JESENÍKŮ

Další perlou Jeseníků je nově zrekonstruovaný hotel Kamzík, jehož hlavním benefitem je poloha. I v letní sezóně si tu můžete užít božský klid, ale zároveň máte blízko k turistickým lákadlům jako je vrchol Praděd či unikátní přírodní rezervaci Rejvíz.

POHODA PRO VÁS I VAŠE BLÍZKÉ

Wellness Hotel Pohoda, jak již samotný název prozrazuje, nabízí opravdu pohodovou dovolenou nedaleko přehradní nádrže Pozlovice. Lokalita na dosah malebným Luhačovicím se bude líbit jak seniorům, zamilovaným dvojicích i rodinám s dětmi.

WELLNESS POBYTY V LUHAČOVICÍCH

A pokud by vám příslib wellness pohody byl přeci jen málo, pak vás zcela jistě uspokojí luxusní hotel Augustiniánský dům. Neopakovatelná atmosféra, špičkové wellness a nadpozemsky výtečná gastronomie přesvědčí i nejnáročnější klienty o tom, že letní dovolená v Luhačovicích je fantastický nápad.

RELAXACE V CENTRU KARLOVÝCH VARŮ

Ve výčtu nejvíce oblíbených lázeňských hotelů nesmí chybět zástupci největších českých lázní Karlových Varů. Prvním z nich je romantický Hotel Růže. V těsné blízkosti řeky Teplé s nádherným výhledem na Mlýnskou kolonádu prožijete pobyt, na který se nezapomíná. Hotel Růže disponuje vlastním balneo provozem a poskytuje perfektní lázeňskou péči od A až do Z.

ZÁŽITKY PLNÉ ZDRAVÍ

Luxury Spa & wellness hotel Prezident v těsné blízkosti Vřídla ještě voní novotou. Tento luxusní 4* hotel ocení všichni milovníci kvalitního designu a špičkového wellness. Starosti zde můžete hodit za hlavu a jen se oddávat ničím nerušenému odpočinku v centru jednoho z nejkrásnějších měst u nás. Úplná letní pohádka!

LÁZEŇSKÁ PÉČE A RELAXACE

Sanatorium Kriváň uspokojí všechny, kteří touží po klasické lázeňské péči na té nejvyšší úrovni. Staletími ověřené postupy se zde snoubí s moderní vědou a výsledkem je řada spokojených návštěvníků, kteří se do Karlových Varů vracejí rok co rok upevňovat své zdraví. Přidáte se k nim letos i vy?

LÁZNĚ S JEDINEČNÝM KOMFORTEM

Mariánské Lázně nezůstávají za Karlovými Vary pozadu. Naopak! Stále více návštěvníků jim dává přednost, jelikož mnohdy nabízejí srovnatelné služby za lepší ceny. Srdce našich klientů si získal především luxusní Grandhotel Nabokov, který leží v klidné části města, ale i přesto jen pár kroků od centra s kolonádou a Zpívající fontánou. 

INVESTICE DO VAŠEHO ZDRAVÍ

Reitenberger Spa Medical leží rovněž v druhých nejnavštěvovanějších lázních ČR. Najdete ho v těsné blízkosti centra a kolonády. Nabízí moderně vybavené rehabilitační centrum s odborně vyškoleným personálem, který si poradí s jakýmkoliv zdravotním neduhem. Kromě špičkové péče nabízí Reitenberger také luxusní prostředí a špičkovou světovou kuchyni!

LÁZEŇSKÉ POBYTY V SRDCI MARIÁNEK

Ostřílení lázeňští šviháci by si z naší nabídky vybrali Hvězda – Imperial Ensana Health Spa Hotel. Už jeho nádherná secesní lázeňská architektura prozrazuje, že pobyt v tomto hotelu v centru Mariánských Lázní bude jedinečným zážitkem, ale to, co vás čeká při ubytování, nelze popsat. Musí se to zažít! Vypravte se hledat ztracené zdraví.

LÉČEBNÉ POBYTY V SRDCI FRANTIŠKOVÝCH LÁZNÍ

Aby byl výčet hotelů v lázeňském trojúhelníku kompletní, nesmíme zapomenout na oblíbené Františkovy Lázně. Lázeňské hotely Reza a Francis Palace jsou suverénními favority, co se do počtu spokojených návštěvníků týče. Při návštěvě se setkáte s vysokou úrovní služeb a s naprosto profesionálním personálem, který vám splní vše, co vám na očích uvidí.

MALEBNÉ LÁZNĚ V SRDCI JIZERSKÝCH HOR

Spa Resort Libverda je rozsáhlý komplex lázeňských budov uprostřed zvlněné krajiny Jizerských hor. Pobyty v Libverdě jsou velmi oblíbené díky klidnému okolí a blízkosti přírody. Lázně Libverda se specializují na rekondiční a rehabilitační pobyty pro seniory, ale na své si přijdou i rodiny s dětmi. Okolí je totiž jako stvořené k odpočinku a výletům do okolí.

RELAX A ZÁBAVA V SRDCI KRKONOŠ

Jak nalákat děti do hor? Slibte jim zábavu v aquaparku! Aquapark Špindlerův Mlýn je ideálním místem, kde strávit letní dovolenou v Krkonoších. Přímo v srdci našich nejvyšších hor se celá rodina může vyřádit ve vnitřních bazénech s řadou atrakcí a pak se vydat na dobrodružnou výpravu na Medvědín nebo na Sněžku. Pro rodinnou rekreaci naprosto perfektní!

VAŠE DOVOLENÁ V OKOLÍ KŘIVOKLÁTSKA 

Nelákají vás hory, ani zvučná jména lázeňských měst? A co třeba Hotel Jesenice nedaleko Rakovníka? Téměř na dosah ruky budete mít majestátní hrad Křivoklát, hrad Krakovec či zámek v Lánech. Velkou výhodou je také dobrá dostupnost z Prahy. Wellness hotel Jesenice je skvělým místem na celotýdenní dovolenou s rodinou i na prodloužený víkend ve dvou.

NOVÝ HOTEL, NOVÝ ZAČÁTEK

Díky Spa.cz můžete být mezi prvními hosty, kteří si užijí ubytování ve zcela novém hotelu v centru Poděbrad. Hotel Central Park se bude slavnostně otevírat v červenci a těšit se můžete na zbrusu nové vybavení, přátelský personál i okouzlující okolí!

S rezervací letních pobytů není na co čekat. Vybírejte na webových stránkách Spa.cz nebo se nám ozvěte na e-mail [email protected]. Rádi pomůžeme :).