Hřejivé zimní procedury rozehřejí tělo a pohladí na duši

5 tipů na zimní hřejivé balíčky

Zima a nízké teploty se neblaze podepisují nejen na našem těle, ale i zejména na psychice. Cítíme se ospalý, unavení, bez nálady a nechce se nám vylézat z postele, ani z domu. Co s tím?

Máme skvělý nápad, jak se zimními chmury a neduhy zatočit! Vyražte za odpočinkem a prohřátím do některého z lázeňských a wellness hotelů z naší nabídky. V zimních balíčcích se objevují speciální prohřívací procedury, které se studenými končetinami i zimní depresí pořádně zatočí. O jaké procedury konkrétně jde? Podívejte se na náš výběr!


Eucalyptové opojení

Uvolnění a úlevu od nachlazení vám přinese silice ze stromu blahovičníku, také nazývaného eucalyptus. Jeho účinky na sobě můžete otestovat v Hotelu Morris v České Lípě, kde vás čeká tepelný eucalyptový zábal zad a eucalyptová koupel. Olej ze stromu eucalyptu umí doslova zázraky. Vychutnejte si příjemné uvolnění těla i mysli na 3 denním relaxačním pobytu!


Únik za vůní pomeranče a skořice

Utečte před zimou do luxusních maďarských lázní a nechejte se rozmazlovat v Hotelu Thermal v lázních Mosonmagyarovar. Zimní pobytový balíček nabízí kromě vstupu do  termálních lázní i jednu speciální masáž. Při ní se ponoříte do uvolňující vůně pomeranče a skořice. Navíc budete mít v rámci balíčku i možnost privátního využití finské sauny.


Blahodárné saunování

O tom, že saunování je zdravé, není pochyb. Kromě příjemného pocitu, dopomáhá pobyt v sauně i odplavení škodlivých toxinů, urychluje hojení a pomáhá regeneraci svalů. Je to také účinný prostředek prevence chřipky a nachlazení. Sauny nejrůznějších druhů si užijete při pobytu v Maximus Resort Hotelu Brno, kde najdete 12 saun nejrůznějších druhů. Medová, citrusová, parní a nebo třeba vulkano sauna - vyzkoušejte je během pobytu třeba všechny!

https://www.spa.cz/wellness-hotely-ruzne/maximus-resort/


Doteky žhavé lávy

Účinky rozpálených lávových kamenů znali už Mayové či Číňané před více než 5000 lety. Nyní si podobnou péči o vaše tělo můžete dopřát i vy. Kromě toho, že tato procedura vám rozproudí v žilách krev a příjemně zahřeje, má také moc odvádět ze svalů napětí a nashromážděné škodlivé látky a odstranit negativní energii. Pokud věříte na zázračné účinky lávových kamenů, dopřejte si s nimi relaxační masáž v Hotelu Savanah Deluxe.

https://www.spa.cz/wellness-hotely-ruzne/hotel-savannah-deluxe/zimni-hrejiva-relaxace/


Pobyt s vůní exotických rumů

Zima na Vysočině sice umí být krutá, ale rozhodně ne v Hotelu Medlov! Kromě toho, že vám naservírují horký nápoj s dezertem si chladné zimní dny připravili exkluzivní degustaci několika prémiových rumů. Taková ochutnávka přijde v mrazivých dnech více než vhod. V rámci pobytového balíčku navíc získáte i 20% slevu na masáže a wellness procedury. I zde můžete zkusit masáž horkými lávovými kameny či baňkování. Vychutnejte si pobyt s názvem "Zima na Medlově s oblíbenou rumovou degustací".


Už je vám teplo? Pokud ne, tak na nic nečekejte a zarezervujte si pobyt s některou hřejivou procedurou. Máme jich v nabídce na Spa.cz mnoho, stačí si jen vybrat!