Jaké wellness pobyty měly v roce 2020 největší úspěch?

Nejoblíbenější balíčky podle hodnocení hostů Spa.cz

Pobytových balíčků na stránkách Spa.cz najdete opravdu hodně. Všechny jsou skvělé, ale některé si vysloužily v roce 2020 o něco více plusových bodů. Přinášíme přehled nejoblíbenějších wellness pobytových balíčků z naší nabídky a doufáme, že si u nás i v roce 2021 najdete své favority!

1. JEDINEČNÍ RELAXAČNÍ BALÍČEK  - Hotel Vega, Luhačovice

Luhačovice jsou místem, které nutně musí okouzlit každého návštěvníka na první pohled - nádherně upravená kolonáda, impozantní stavby věhlasných architektů a mimořádná péče lázeňského personálu. Jedná se o největší lázně na Moravě, čtvrté největší v republice a lidé se sem za relaxací, odpočinkem a léčbou sjíždějí zhruba od 15. století.

Hotel Vega se nachází kousek od Luhačovické přehrady a zajišťuje perfektní podmínky pro klidný pobyt. Kromě Jedinečného relaxačního balíčku nabízí i celou řadu dalších pobytů s různou délkou i zaměřením.

2. KOMPLEXNÍ MARIÁNSKOLÁZEŇSKÁ KÚRA - Spa Hotel Děvín Superior, Mariánské Lázně

Pobytový balíček Komplexní Mariánskolázeňská kúra si oblíbí všichni ti, kteří si chtějí uchovat pevné zdraví až do vysokého věku. Zdraví se ve Spa Hotelu Děvín Superior totiž bere opravdu vážně a dbá se na to, aby se pro každý neduh, který vás trápí, našlo vhodné řešení. V rámci balíčku na vás čeká lékařská prohlídka a až 22 procedur, které zapadnou do vaší jedinečné indikace.

Kromě špičkové péče, která kombinuje tradiční lázeňské postupy s moderními technologiemi, se můžete těšit i na samotné město Mariánské Lázně, které své návštěvníky fascinuje již po staletí. Načerpejte síly a inspiraci pro rok 2021 přímo v srdci lázeňského trojúhelníku.

3. NECHTE TO NA NÁS - Wellness Hotel Diana, Velké Losiny

Lázně Velké Losiny jsou nejoblíbenějšími termálními lázněmi u nás. O velkou popularitu se zasloužil především rozsáhlý Thermal park s množstvím atrakcí a s příjemně teplou vodou, ve které by člověk vydržel klidně celý den. Při pobytu Nechte to na nás si takovýto luxus klidně můžete dopřát. V rámci ubytování ve Wellness Hotelu Diana totiž kromě dalších procedur získáte vstup do termálního bazénu se slevou 50 %. Navštívit také můžete vnitřní termální bazén v Hotelu Eliška a vstup do hotelového bazénu v Hotelu Diana máte v rámci pobytu zcela zdarma.

4. SENIORSKÝ POBYT - Spa Resort Tree of Life, Lázně Bělohrad

Luxusní lázeňský hotel Spa Resort Tree of Life si pro svůj pobyt vybírají ti, kteří chtějí pro své zdraví udělat maximum. Nádherné prostředí hotelu i okouzlující okolí jsou jak stvořené pro relaxaci a profesionální terapeutové a balneo pracovníci jsou zárukou kvalitní péče a individuálního přístupu.

V loňském roce u našich zákazníků nejvíce zabodoval Seniorský pobyt, ale samozřejmě do Lázní Bělohrad můžete zamířit i v případě, že do kategorie seniorů ještě nepatříte. Pobytové balíčky jsou zaměřené i na mladší klientelu, která využívá pobytu v lázních k regeneraci a preventivní péči.

5. VÍKENDOVÝ POBYT V TŘEBONI - Hotel Zlatá Hvězda, Třeboň

Do malebné jihočeské Třeboně nemíří zdaleka jenom rybáři a milovníci cykloturistiky. Lázně Třeboň jsou vyhledávanou destinací pro všechny, které trápí obtíže pohybového aparátu, či pro ty, kteří se potřebují zotavit po náročnějších operacích. K léčbě se využívá zejména zdejší rašelina bohatá na peloidy a další tělu prospěšné látky, které kloubům a svalům svědčí. Mimo lázní láká město i na bohatou historii a zajímavé okolí.

Přesvědčte se o blahodárných účincích pobytu v Třeboni na vlastní kůži a dopřejte si báječný Víkendový pobyt v Hotelu Zlatá Hvězda přímo na Masarykově náměstí.

6. RELAXACE VE VŠEDNÍCH DNECH - Spa Resort Lednice, Lednice

O tom, že je jihomoravská Lednice krásná, nemůže být pochyb. Vždyť je společně s nedalekými Valticemi zapsaná na Seznam světového dědictví UNESCO. Ročně sem míří desetitisíce návštěvníků z celého světa, aby si na vlastní oči mohli prohlédnout místní zámek a přilehlý park. Okolí Lednice je skvělé také pro pěší výlety a cykloturistiku. 

Kromě kulturního dědictví má ale Lednice i jeden poklad, který je skrytý hodně hluboko pod zemí. Řeč je o jodo-bromové vodě, která vyvěrá z hloubky 1 250 m. Tato voda je jedna z nejkvalitnějších svého druhu v celé Evropě a využívá se v místních lázních Spa Resort Lednice k léčebným účelům.

Jaké to je, koupat se ve vodě staré miliony let, si můžete vyzkoušet třeba při oblíbeném pobytu Relaxace ve všedních dnech.

7. SENIORSKÝ POBYT S PLNOU PENZÍ - Hotel Růže, Karlovy Vary

Karlovy Vary jsou lázeňskou klasikou a není divu, že je každoročně navštíví více než půl milionu pacientů. Pobytový balíček Pobyt s plnou penzí NEJEN pro seniory v Hotelu Růže si užijí návštěvníci všech věkových kategorií. Při návštěvě vás čeká bohatá plná penze se vším, co byste si jako lázeňští hosté mohli přát, a navíc až 10 procedur, které prospějí vašemu zdraví.

Hotel Růže se nachází jen pár kroků od nejznámějších karlovarských památek. Mlýnskou kolonádu i známý pramen Vřídlo můžete pohodlně navštívit při pěší procházce centrem.

8. NĚKDO TO RÁD HORKÉ - Hotel Golfi, Poděbrady

Pobytový balíček s laškovným názvem Někdo to rád horké odkazuje na výbornou komedii s Marylin Monroe v hlavní roli. Tu pravděpodobně při procházce v Poděbradech nepotkáte, zato se ale můžete těšit na příjemné rozmazlování, které rozehřeje celé tělo.

V Hotelu Golfi si posvítili na všechny, které trápí věčně studené nohy a ruce, a rozhodli se jim dopřát luxusní pobyt, který rozproudí krev v žilách a dodá novou energii. V rámci balíčku se můžete těšit na masáž lávovými kameny, parafinový zábal a aromaterapii v parním boxu.

9. WELLNESS POBYT V BESKYDECH - Wellness Hotel Horal, Rožnov pod Radhoštěm

Kde jinde najít ztracené zdraví a uklidnit mysl než uprostřed Beskyd? Tyto tajemné a magické vrcholky lákaly návštěvníky od nepaměti. Připomínkou toho je i socha slovanského boha Radegast zdobící majestátní horu Radhošť, která se nachází v těsné blízkosti Rožnova pod Radhoštěm

Právě v Rožnově najdeme i Wellness & Spa Hotel Horal, ve kterém si můžete užít parádní relaxaci spojenou s výlety do okolní okouzlující přírody. Skvělou zprávou je, že  Wellness pobyt v Beskydech si můžete užít s celou rodinou!

10. POBYT S NEOMEZENOU ZÁBAVOU - WELLNESS HOTEL BABYLON

S dětmi si ostatně můžete užít i další z pobytů naší TOP desítky. Jde o Pobyt s neomezenou zábavou, který nabízí WELLNESS HOTEL BABYLON v severočeském Liberci. Z množství atrakcí a lákadel vám půjde hlava kolem. V rámci balíčku máte neomezený vstup do aquaparku, saunového světa, IQparku, IQLANDIE a vyzkoušet si můžete i Adventure golf. Zábavu v Liberci  si užijete opravdu do sytosti.

Jak asi tušíte, výběr balíčků výše je pouze malý střípek z toho, co můžete najít na Spa.cz. Vybírejte z wellness pobytů, které potěší tělo i mysl, a to jak v České republice, tak v zahraničí. Při výběru jsme vám k dispozici na telefonním čísle +420 483 515 290 a na e-mailové adrese [email protected].