Kam na wellness v Praze? 7 tipů pro zážitky i romantiku

Zpestřete si toulky Prahou pobytem ve wellness

Chcete prozkoumat naši stověžatou Prahu tak trochu jinak? Inspirujte se 7 tipy na wellness pobyty v našem hlavním městě. Vezměte přátele, rodinu nebo svou druhou polovičku a objevte spolu s námi ty nejkouzelnější wellness hotely v Praze.

Wellness pobyty v Praze


OSVĚŽENÍ PRO KAŽDOU PŘÍLEŽITOST

Ať už do Aquapalace Hotel Prague vyrazíte s kýmkoli, rozhodně nešlápnete vedle. Hotel se nachází v Čestlicích, asi 16 km jihovýchodně od centra Prahy a jak název napovídá, je součástí komplexu Aquapalace Praha. Ve 3 palácích Vodního světa tu najdete nekonečné množství atrakcí pro pobavení, adrenalinový zážitek i pro obyčejnou relaxaci. 

Program pro děti tu rozhodně nebudete dlouho vymýšlet. Kromě zábavy v hotelu jako takovém se navíc můžete vydat i do věhlasné pražské Zoo a splnit tak vašem dětem jejich sen. A to stále není vše. Program máme nachystaný i pro zamilované. Užijte si se svou polovičkou špičkové privátní wellness nebo romantickou večeři při svíčkách.

Aquapalace Hotel Prague


LUXUS A DESIGN V HLAVNÍM MĚSTĚ

Že jste ještě nikdy nejeli limuzínou? HOTEL AURA PRAHA design & garden wellness pool nabízí všem svým hostům nejen pokoje s designovým nábytkem, ale také bezplatný transport v luxusní limuzíně. Tomu tedy říkáme opravdový zážitek.

Hotel se nachází na rozhraní Prahy 9 a Proseku. Vydat se tak můžete na nedaleký Čakovický zámek a až se z výletu vrátíte, pobyt u venkovního bazénu vám zpříjemní relaxační hudba a sluneční terasa. Pobyt v Hotelu Aura je zkrátka sen!

HOTEL AURA PRAHA
design & garden wellness pool


ROMANTIKA V SRDCI MĚSTA

Malý útulný hotel v centru Prahy, to je Miss Sophie's New Town. Díky jeho umístění budete mít vše na dosah ruky, a i přesto si užijete ničím nerušený klid. Hotel se totiž nachází v postranní uličce a zahrádku má ve vnitrobloku.

Nechte se přivítat welcome drinkem a užijte si romantiku ve dvou v privátním wellness za zvuků relaxační hudby.

Miss Sophie's New Town


TO JE TA ZEMĚ ZASLÍBENÁ...

...zvěře a ptáků plná…však to znáte. Nedaleko hory Říp, ve vesničce Straškov-Vodochody, leží Amálka u Řípu. Hotel je sice vzdálený 20 minut od Prahy, v jeho okolí se zato nachází řada významných památek – Lobkowiczký zámek, Kratochvílova rozhledna, Vodní hrad Budyně nad Ohří, Jandovo muzeum a spousta dalších.

Po náročných výletech rozhodně přijde vhod relaxační bazén s vířivkou, sauna, solná komora a hýčkat se můžete nechat také na jedné z hotelových masáží. V restauraci si pak dopřejete české i zahraniční pokrmy a pivo si můžete natočit sami z pípy přímo u vašeho stolu.

Amálka u Řípu


PRO MILOVNÍKY ARCHITEKTURY

Stavba roku 2008, to je Park Holiday Congress & Wellness Hotel, který najdeme v ulici Květnového povstání, uprostřed přírodního parku. Poloha hotelu přímo vybízí k venkovním aktivitám. Pokud by vám však nepřálo počasí, neváhejte využít hotelový Bowling bar.

Jakmile se unavíte, prozkoumejte místní relaxační centrum, ve kterém na vás čeká hned několik druhů saun, případně si můžete vybrat ze široké nabídky thajských masáží. Jestliže na wellness pobyt v Praze vyrážíte ve dvou, neváhejte vyzkoušet také oblíbenou párovou masáž, a pokud preferujete dámskou jízdu, jistě oceníte bar a láhev prosecca.

Park Holiday Congress & Wellness Hotel


GASTROZÁŽITEK NA BŘEHU VLTAVY

Netrváte na wellness? Pak na vás na pravém břehu Vltavy, s nádherným výhledem na město, čeká Hotel Troja. Do historického centra Prahy se dostanete za 10 minut metrem, které má stanici hned vedle hotelu. Snadno se tak přesunete na Staroměstské i Václavské náměstí, k Trojskému zámečku a botanické či zoologické zahradě.

Hotel sice nenabízí wellness služby, má však nově zrekonstruovanou restauraci a kavárnu. Těšit se tak můžete na českou i zahraniční kuchyni a výborné jídlo pak spláchnete točeným pivem nebo vínem z pečlivě sestaveného vinného lístku.

Hotel Troja


PRIVÁTNÍ WELLNESS VE VYSOČANECH

Necelých 15 minut od centra Prahy se nachází Hotel Relax Inn. Ideální volba pro ty, kteří plánují navštívit některou z akcí v nedaleké O2 aréně či se chtějí podívat do jednoho z muzeí a galerií ve městě. Pro milovníky gastronomie máme navíc skvělou zprávu, v okolí hotelu se nachází mnoho špičkových restaurací, které potěší i ty nejnáročnější gurmány. 

Hotel nabízí bohaté wellness služby, od bazénu s protiproudem až po finskou saunu. Páry si zde navíc mohou zamluvit privátní wellness, a naplno si tak užít romantický pobyt pro dva.

Hotel Relax Inn


Máte vybráno, jaký wellness hotel v Praze navštívíte? Rádi vám s výběrem wellness pobytů v Praze pomůžeme na telefonním čísle +420 483 515 290 nebo na e-mailové adrese [email protected]z.

Vaše Spa.cz